...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 31 » "Рівний доступ до якісної освіти - ключове завдання сьогодення" - тема серпнвої конференції-2012 працівників освіти Славутича.
7:57 AM
"Рівний доступ до якісної освіти - ключове завдання сьогодення" - тема серпнвої конференції-2012 працівників освіти Славутича.
 
  30 серпня 2012 року у Славутицькому ліцеї відбулася серпнева конференція працівників освіти Славутича. "Рівний доступ до якісної освіти - ключове завдання сьогодення" - тема конференції -2012. 

  У роботі конференції взяло участь 240 педагогів, серед них керівники закладів освіти, кращі представники педагогічних колективів, керівники міських методичних та інших творчих об"єднань. Присутніми також були й керівники та працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Славутицької міської ради, інших міських організацій та установ.

  Головуючий конференції, заступник міського голови, завідуючий відділом освіти О.Б.Линкевич відкрив конференцію словами вітання з початком нового навчального року усієї педагогічної громади міста.

  Після оголошення та затвердження регламенту та програми роботи конференції, до президії головуючий запросив:

 Жигалло Володимира Костянтиновича, першого заступника міського голови;

 Гребенчук Тетяну Олександрівну, методиста навчально-методичного кабінету історії та правознавства Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів;

 Старовойтову Арину Олександрівну, завідуючу міським методичним центром відділу освіти.

 Учасників конференції привітала Поліна Гавриленко, вихованка вокальної студії «Рожева пантера» Палацу дитячої та юнацької творчості, керівник Тетяна Денисенко.

 Далі учасники пленарного засідання конференції заслухали доповідь заступника міського голови, завідуючого відділом освіти Олександра Бернатовича Линкевича «Про підсумки розвитку системи освіти міста у 2011/2012 навчальному році та завдання на 2012/2013 навчальний рік».

 Зі співдоповіддю «Про моніторинг якості базової загальної середньої освіти в загальноосвітніх школах міста» виступила Ігнатова Алла Володимирівна, головний спеціаліст відділу освіти.

 Роботу конференції продовжили виступи почесних гостей.

 З привітаннями та словами подяки за проведену педагогічним загалом у 2011-2012 н.р. роботу звернувся до присутніх В.К.Жигалло.

 Успіхів у подальшій роботі освітянам Славутича побажала представник КОІПОПК Т.О.Гребенчук.

 О 11.30 робота конференції продовжувалася на фахових секційних засіданнях. Представники 28 фахових методичних об'єднань взяли участь у роботі секцій, де були обговорені наступні питання:

- Нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення викладання базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах міста у 2012-2013 навчальному році.

- Методичні рекомендації щодо проведення у 2012-2013 навчальному році Дня знань та Першого уроку у закладах освіти Київської області та міста Славутича.

- Організація навчально-виховного процесу в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році.

- Програмове та навчально-методичне забезпечення навчально-виховного процесу у 1 класі в 2012-2013 навчальному році відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

- Особливості організації навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах у 2012-2013 навчальному році.

- Особливості структури роботи фахових міських методичних об'єднань та інших форм методичної роботи у 2012-2013 навчальному році (план роботи методичного об'єднання, форми професійного розвитку педагогів, участь у фахових конкурсах, атестації тощо).

- План-графік післядипломного підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівників закладів освіти на 2012-2013 навчальний рік.

- Підготовка учнів до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, турнірах, творчих конкурсах. Перелік заходів для обдарованої молоді на 2012-2013 навчальний рік.

- Огляд періодичних видань та науково-методичної літератури, нових надходжень нормативно-правової бази освітньої галузі.

- Розвиток інформаційно-навчального середовища системи освіти міста на базі веб-сайтів, веб-проектів та блогів закладів освіти, міського методичного центру та відділу освіти.

- Проект комплексно-цільової програми розвитку системи освіти міста Славутича на 2013-2017 роки.

- Проект резолюції серпневої конференції працівників освіти міста-2012.

  Друга частина пленарного засідання розпочалася о 12.30 прийняттям резолюції конференції і продовжилася традиційним нагородженням кращих працівників освіти за підсумками 2011-2012 н.р. та за підсумками роботи журі педагогічної виставки «Освіта Славутича». Дипломи, подяки та грамоти різного рівня отримали 72 педагоги.

  По закінчення роботи конференції всіх присутніх з початком 2012-2013 навчального року привітала Анастасія Мєдвєдєва, вихованка вокальної студії «Рожева пантера» Палацу дитячої та юнацької творчості, керівник Тетяна Денисенко.

  В рамках роботи конференції багато нової та цікавої літератури запропонував освітянам регіональний представник видавництв «Основа», "Ранок".

  Підчас реєстрації керівники закладів отримали робочі матеріали конференції у друкованому на електронному варіантах. Отримати повну їх версію педагоги Славутича зможуть як у методичних кабінетах закладів, так і у міському методичному центрі.

Фотоматеріали заходу тут

Хочете залишити враження від заходу? Завітайте на форум

  Дякуємо адміністрації та колективу Славутицького ліцею за гостинність та комфортні умови підчас роботи конференції. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

  Дякуємо адміністрації та колективу Палацу дитячої та юнацької творчості за гарну святкову атмосферу, створену виступами вихованок студії "Рожева пантера".

  Дякуємо Гребенчук Тетяні Олександрівні, методисту навчально-методичного кабінету історії та правознавства Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів за приємне ділове доброзичливе спілкування та виступ на засіданні секції вчителів історії та правознавства.

Інформація з сайту  slavmmc.at.ua
Переглядів: 661 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК