...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Лютий » 21 » Розлучення? Професор розробив точну формулу міцності шлюбу
6:36 PM
Розлучення? Професор розробив точну формулу міцності шлюбу
 
  В університеті Оксфорда вивели формулу міцності шлюбу. Математик, професор Оксфордського університету Джеймс Мюррей навчився вираховувати ймовірність розлучення сімейних пар з високою точністю.

Як повідомляє The Daily Telegraph, професор Мюррей правильно передбачив майбутнє 94 % пар із 700, які погодилися взяти участь у дослідженні. За методом Мюррея треба записувати 15-хвилинні бесіди між подружжям. Протягом цього часу пара обговорює якесь болюче питання – секс, гроші, стосунки з родичами. Всі репліки ранжуються за шкалою від -4 до 4: позитивні бали присвоюють пропозиціям, в яких є розуміння, гумор, відчуття щастя; відповідно, агресивні або зневажливі фрази оцінюються низько. 

Автор методу стверджує, що зневага – більш руйнівна, ніж огида, гнів або печаль. Отримані дані переводяться в графічний вигляд, і якщо в одного з подружжя графік виявляється стійко негативним, то Мюррей пророкує неминуче розлучення. Всі подружні пари Мюррей ділить на п’ять категорій. Найбільш надійні ті союзи, в яких обидва партнери віддають перевагу спільному досвіду перед індивідуальним, повідомляє Lenta.ru.

Переглядів: 399 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК