...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Квітень » 27 » Розмова по душам. Виступ юних музикантів в Крунку.
8:34 AM
Розмова по душам. Виступ юних музикантів в Крунку.    Сьогодні, в нашому закладі відбулась зустріч педагогів та учнів відділення народно-клавішних інструментів (баян, акордеон) Славутицької дитячої школи мистецтв з вихованцями старшої групи. Присутні мали можливість отримати задоволення від прослуховування музичних творів у виконанні юних талантів: "Мій перший вальс" виконав на акордеоні Олекса Євген, учень першого класу, "Метелиця" укр.нар.мелодія вихонав на акордеоні Дмитренко Ілля, учень першого класу, "Ленгран. Мелодія" винолала на баяні Федченко Катерина, учениця четвертого класу. Після чого вихованці старшого дошкільного віку пройшли співбесіду у викладачів Разжигаєвої Людмили Юріївни та Лободи Оксани Анатоліївни. Кожній дитині було запропоновано кілька найпростіших завдань, щоб визначити, чи є у неї слух, почуття ритму. Викладачі  грали прості мелодії або ж просто ноти на фортепіано і просити дитину заспівати їх. Потім награвали певний простий ритм, і дитина повинна була його проплескати у долоні. Після такого невеликого прослуховування викладачі зателефонують батькам дітей які мають музичний слух. Але ж думка педагога не є істина в останній інстанції - все це досить відносно.


    Дитяча школа мистецтв це - культурно-освітній заклад який є візитною карткою та гордістю Славутича. Постійний творчий пошук, прагнення до відкриття у душах юних славутчан світлого сприйняття і розуміння прекрасного, що несе в собі мистецтво, розвиток у дітей їх природних здібностей, фантазій, навчання практичним навичкам – ось складові успіху та заслуженого авторитету школи не тільки в місті, а й за його межами.

  1 червня 1988 року виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про відкриття у місті Дитячої школи мистецтв. За ці роки школа знайшла своє неповторне творче обличчя, пройшла етап від становлення до осягнення духовних глибин, утвердження славних традицій. Навіть її приміщення, виставковий зал, обладнанні класи виховують любов до мистецтва, естетичний смак. За рівнем оснащення і за рівнем викладання цей заклад сягає сучасних світових стандартів.

   Сьогодні школа це – цілісний навчальний комплекс, що має гнучку систему навчання та виховання. Близько 800 юних мешканців Славутича навчаються на її 5 відділеннях.

1. Музичне відділення (16 інструментів) – має 6 відділів:

фортепіанний; струнно-смичковий; струнно-щипковий; народно-клавішних інструментів (баян, акордеон); духових та ударних інструментів; музично-теоретичних предметів.

2. Вокально-хорове відділення з відділом естрадного.

3. Хореографічне відділення.

4. Театральне відділення.

5.Відділення образотворчого мистецтва (академічний малюнок, живопис, композиція, декоративно-вжиткове мистецтво).


   Якщо Ви вирішили, що вашій дитині необхідна музична освіта. Це дуже гарно! Залишилася всього лише дрібничка - на чому маля буде вчитися грати? Добре, якщо чадо з дитинства мріяло бити маленькими ручками по клавішах піаніно. А якщо ні? Декілька рекомендацій який інструмент обрати для навчання дитини музиці тут


Переглядів: 704 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 2
0
2 Vasya   [Матеріал]
В нашому місті створені чудові умови для розвитку дітей в різних напрямках. Батькам лише треба порозумітися з дітьми, в якому напрямку рухатись.

1
1 Lora   [Матеріал]
Дети не только смогли послушать выступление учащихся музыкальной школы, еще их прослушали педагоги и пригласили на обучение в ДШМ.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК