...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 9 » В центрі уваги! Мовленнєвий розвиток дошкільника.
11:20 AM
В центрі уваги! Мовленнєвий розвиток дошкільника.
 
 

 Мовленнєвий розвиток дитини визначається мірою сформованості його знань, умінь та навичок, пізнавальних і соціальних мотивів, потреб та інтересів, а також інших психічних новоутворень, які становлять базис її особистісної культури. Високий рівень мовленнєвих досягнень дає їй можливість реалізувати як соціальну, так і інтелектуальну активність у колі однолітків та дорослих людей. Спрямованність на комунікацію, потреба й прагнення зрозуміти інших і бути зрозумілим їм, змушують дошкільника будувати і перебудовувати мовленнєві висловлювання у таких повних формах, які забезпечують взаєморозуміння.

 

  Культура мовлення - це вміння правильно використовувати усі засоби мови. Основне направлення роботи з виховання звукової культури мовлення це - виховання у дітей чіткого вимовлення звуків в словах, правильного вимовлення слів згідно норм орфоепії української мови, чіткої  та виразної звуковимови. Крім того, дитині потрібно оволодіти правильним мовним диханням, умінням користуватися голосом, говорити не поспішаючи та виразно. На фото ви бачите заняття з мовленнєвого розвитку дитини в групі раннього віку, яке проводить вихователь Ковтуненко Наталія Володимирівна. Під час навчання вихователь спонукає дітей до особистої активності і мовленнєвої творчості. Постійно змінює види діяльності та форми її проведення, щоб кожна ситуація, яка виникає під час заняття, допомогала дитині розв’язувати питання мовної комунікації. На заняттях з культури мови вихователь розвиває у дітей слухову увагу, фонематичний слух, здатність сприймати темп і ритм мови, виробляти гарну дикцію.
Переглядів: 1127 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.8/6
Всього коментарів: 2
0
2 Inna   [Матеріал]
Очень важные занятия особенно в раннем возрасте. С маленькими детьми надо как больше разговаривать. С помощью слов вы достучитесь до их сердца.

0
1 Vasya   [Матеріал]
Це дуже важлива проблема. За власними спостереженнями бачу, що діти не вміють спілкуватися, не виговорюють правильно звуки. А прикладом для дітей є дорослі, тож давайте більше говорити з дітьми про все на світі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК