...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 29 » Розвиток освітньої галузі на Київщині обговорили під час серпневого форуму керівникі закладів та установ освіти. Ухвала до вашої уваги!
9:27 PM
Розвиток освітньої галузі на Київщині обговорили під час серпневого форуму керівникі закладів та установ освіти. Ухвала до вашої уваги!
 Під час конференції керівників та працівників навчальних закладів голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк підвів підсумки роботи в освітній галузі на Київщині та окреслив плани й перспективи її подальшого розвитку. У заході взяли участь Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, керівники шкіл, начальники відділів та управлінь освіти, завідуючі дитячими садочками і методичними кабінетами, голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники галузевих управлінь, представники громадських організацій Київської області.

 - Завдяки нашій ініціативі, підтримці Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки, молоді та спор­ту, Київська область отри­мала майже 8 мільйонів гривень субвенцій з Державного бюджету для ремонту закладів освіти, - повідомив Анатолій Присяжнюк.

  В області відкрито 5 дошкільних навчальних закладів. Незабаром відкриється ще три садочки в Обухівському районі та місті Бровари. Відновлено роботу 37 дошкільних навчальних закладів. До кінця 2012 року планується відновити роботу ще чотирнадцяти. За два роки відкрито 4  нові школи. Продовжується будівництво ще 3 навчальних закладів. В області створено 5 позашкільних навчальних закладів на три тисячі місць.

 - Багато уваги на Київщині приділяється талановитим дітям. Вважаю, що це найкраща інвестиція держави у майбутнє. Обдаровані учні Київщини та їхні вчителі мають не тільки моральну, а й матеріальну підтримку влади. Лише на обласному рівні 165 школярів отримують стипендію голови облдержадміністрації. Це переможці учнівських олімпіад, Малої академії наук, - підкреслив Анатолій Присяжнюк.

  Стипендію отримують також вчителі, які їх підготували. Окрім того, продовжується виплата щорічної премії обласної адміністрації (5 тис. грн.) за заслуги у розвитку освіти Київщини.

  Водночас голова Київської ОДА наголосив, що влада повинна дбати не лише про навчання дітей, а й про їхнє здоров'я.  Щорічно за кошти обласного і місцевих бюджетів оздоровлюється понад 130 тис. дітей. Цього року обдаровані учні Київщини також оздоровлюються на острові Крит Грецької Республіки. Влітку відпочили 180 дітей, до кінця року планується оздоровити ще понад 300 учнів.

  У першу чергу, на обговорення були винесені питання  створення освітніх округів у сільських регіонах Київщини, актуальність профільного навчання, створення системи професійної орієнтації старшокласників, забезпечення шкіл практичними психо­логами, створення обласного закладу для навчання та розвитку обдарованих учнів, впровадження якісної та доступної освіти для дітей з особливими потребами та багато інших. Інформация с сайта

                                                      УХВАЛА 
серпневої конференції керівників закладів та установ освіти, педагогічних працівників Київської області "Освіта Київщини – це якість і доступність"


  На виконання основних положень Програми розвитку системи освіти Київської області на 2011-2014 роки та з метою забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти учасники конференції ухвалюють такі пріоритетні завдання діяльності установ і закладів освіти, державних органів влади всіх рівнів у 2012/2013 навчальному році:

1.Забезпечити виконання Програми розвитку системи освіти Київської області на 2011-2014 роки, регіональних програм розвитку освітніх систем районів і міст, комплексу заходів Державних цільових соціальних програм розвитку дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти.

2.Вжити комплекс заходів щодо організованого переходу початкової школи на нові Державні стандарти.

3.Забезпечити в дошкільних закладах освіти належні умови для навчання дітей 5-річного віку.

4.Інтенсифікувати запровадження в закладах освіти області здоров’язбережувальних технологій навчання дітей та учнівської молоді.

5.Вжити заходів щодо ефективної організації профільного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах області, створення системи професійної орієнтації старшокласників. Забезпечити функціонування освітніх округів як дієвого чинника рівного доступу до якісної освіти.

6.Забезпечити навчання й розвиток дітей з особливими потребами в умовах запровадження інклюзивної освіти.

7.Реалізувати заходи щодо формування єдиного інформаційно-навчального середовища та розроблення системи інформаційних освітніх ресурсів області.

8.Розгорнути систему регіональних моніторингових досліджень, спрямованих на виявлення якісних показників навчальних досягнень та оптимізації умов забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти.

9.Створити належні умови для забезпечення якісної позашкільної освіти дітям та учнівській молоді.

10Здійснювати соціальну підтримку педагогічних працівників, стимулювати їхню професійну активність і самоосвіту.

11.Створити умови для розвитку партнерських стосунків педагогічних працівників навчальних закладів, сім’ї, громадськості у забезпеченні особистісного зростання кожної дитини та максимальної адаптації до соціуму.

Переглядів: 571 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 3
1
3 svetik   [Матеріал]
Дійсно,таланти треба підтримувати,а бездарі "пролізуть" самі.

1
2 Zina   [Матеріал]
Дійсно, богато шкіл, дитячих садочків в Україні які потребують ремонту. І дуже добре, що відкриваються дошкільні навчальні заклади, та школи.

1
1 Tany   [Матеріал]
Дуже добре, що приділяють увагу талановитим дітям, а також оздоровлюють їх, адже справді такі діти це наше майбутнє hands

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК