...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 31 » Шановні колеги та відвідувачі нашого сайту! Дорогі друзі! Вітаємо Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!
3:47 PM
Шановні колеги та відвідувачі нашого сайту! Дорогі друзі! Вітаємо Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!
 
 Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.
 

  Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, - ми завжди залишаємося вашими учнями!

 

  Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з педагогами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим випускникам - дорогим першокласникам! Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Щасти Вам!

Переглядів: 512 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 8
1
8 Аня   [Матеріал]
Успехов деткам и творческих достижений педагогам!

2
7 Tany   [Матеріал]

2
6 Natali   [Матеріал]
"Спасибі Вам за Вашу працю" Приємнопочути таки теплі слова від батьків своїх вихованців. У ціх словах - сенс нашої роботи

2
5 GusevaL   [Матеріал]

3
4 Светлана   [Матеріал]
Шановні колеги!
Вересень традиційно розпочинається святом знань, освіти, науки. Перший навчальний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше — і слово, і музика, і дзвони душі. 1 вересня — особливо урочистий і хвилюючий день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме у вересневе свято ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їхню неоціненну працю розуму та серця і визначаємо мету своєї праці — вкласти в душі й серця вихованців життєву мудрість, високі людські почуття та цінності рідної культури.
Сьогодні наше свято, свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості й любові. Як би не вирували політичні пристрасті в країні, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – Рідна Земля, Мамина Любов, Погляд Першої Вчительки.
У цей чарівний час щиро вітаю Вас зі світлим осіннім днем і величним славним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, зі святом молодості та надії. І насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг навчального закладу.
Дорогі освітяни, бажаю Вам у новому навчальному році осягнути нові здобутки наукових та освітніх інновацій і втілити їх у життя Вашого навчального закладу, зустріти добрих і надійних друзів, розуміння колег і керівництва у реалізації сміливих творчих проектів, а головне — досягти омріяної мети.
Переконана, що Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у професійному зростанні, а зерна науки, посіяні в душі вихованців, дадуть добрі сходи і зростуть багатим урожаєм мудрості й натхнення.
Хай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, кожну родину!

1
3 Светлана   [Матеріал]
Учитель, сколько же терпенья
Храните вы в душе своей
,Волненья, думы и сомненья —
Вот он, удел учителей
.Любовь, заботы и вниманье
Готовы детям вы отдать,
Прощать им ложь, непонимань
еИ душу каждого понять.
Желаем вам, чтоб не грустили,
Обида камнем не ложилась,
И все добро, что вы вложили,
Отдачей к вам чтоб возвратилось.

2
2 LadyQ   [Матеріал]
Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це день знань. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв'язку з минулим. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаю Вам, дорогі колеги, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих, хай новий навчальний рік буде кращим за попередній, а всі ваші бажання стануть реальністю! Зі святом Вас! flower heart

2
1 svetik   [Матеріал]
Дорогие первоклашки!Поздравляем вас с Днем Знаний!А чтобы знания усваивались,поглощайте их с аппетитом!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК