...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Березень » 30 » Во всем мне хочется дойти до самой сути. В работе, в поисках пути, в сердечной смуте...Шановний Михайло Миколайович, з ювілеєм Вас!
4:36 PM
Во всем мне хочется дойти до самой сути. В работе, в поисках пути, в сердечной смуте...Шановний Михайло Миколайович, з ювілеєм Вас!
 
   Кілька років тому,  на посаду столяра-тесляра, до нашого колективу  приєднався Михайло Миколайович Тарасенко.
 Не будемо приховувати, що такий гарний чоловік стрункий, симпатичний, високий на зріст, врівноважений при спілкуванні - полонив не одне вільне жіноче серце! А коли ми побачили, який він в роботі працьовитий, відповідальний, вправний, вмілий, то дружно вирішили - потрібно негайно знайти йому дружину! Але він звик все вирішувати сам. Його вибір був безпомилковим! Валентина Артемівна, красавиця, розумниця та гарна господиня, стала його справжньою другою половиною. Приємно дивитися на них, коли вони поряд! Завжди з турботою та ніжністю відносяться один до одного, знаходяться в доброму гуморі, щасливі та закохані.

  Шановний Михайло Миколайович, від щирого сердця вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо здоров’я, удачі, щастя, сімейного благополуччя та затишку. Хай Господь береже Вас! 

                Ми дуже раді, що Ви працюєте поряд з нами!

Переглядів: 597 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 3
1
3 Tany   [Матеріал]

1
2 Nura   [Матеріал]
Желаю многая лета Вам, Михаил Николаевич, любви, здоровья и счатья!

1
1 svetik   [Матеріал]
С ЮБИЛЕЕМ ВАС,МИХАИЛ НИКОЛАЕВИЧ! ЖЕЛАЮ ВСЕХ БЛАГ !

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК