...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Січень » 27 » Що ми знаємо про сучасних дошкільників. Які вони?
12:42 PM
Що ми знаємо про сучасних дошкільників. Які вони?
 
        Особливості розвитку сучасних дітей дошкільного віку – серйозна проблема для дослідження. 
   Наприклад, багато завданнь, які раніше ефективно використовували при тестуванні дітей дошкільного віку, успішно виконують діти раннього віку. Трирічна дитина може дуже швидко збирати пазли з дванадцяти елементів. 
  Трішки статистики з моніторингу думки батьків і педагогів про сучасних дітей: 98% дітей відчувають підвищену тривожність, 78% - агресію, 93% - збудливість, 87% - гіперактивність, 95% - підвищену стомлюваність, 93% - підвищену емоційність, 94% дітей наполегливі і вимогливі, 88% - не бажають виконувати безглузді дії, 86% - значно відрізняються від своїх однолітків минулого століття. 94% опитаних педагогів і батьків вважають, що методи виховання і навчання повинні бути іншими, не такими, як у минулому столітті.
  Результати психогенетических досліджень американського вченого Друнвало Мелхиседека, показали, що у сучасних дітей рівень інтелекту складає 130 IQ, а не 100 (раніше такий IQ зустрічався в однієї дитини з десяти тисяч). Діти мають фіксований погляд при народженні, тримають голову, мають підвищений тонус організму, рано відмовляються від грудного молока, вночі їдять, погано переносят лікарські пріпарати, мають велику потребу в сприйнятті інформації, не терплять насильства, не чують вказівок та наказів дорослих. І взагалі, у них власна філософія життя. Перше питання, яке ставить дитина, що жила в минулому столітті було «чому?», сучасна дитина замінила на питання «навіщо?». У сучасних дітей система відносин домінує над системою знань. У зв'язку з підвищеною збудливістю і гіперактивність тіло сучасної дитини дуже вразливе до зовнішніх подразників. Це може бути підвищена чутливість до температури повітря , до запахів, до звуків, до кольорів. Тому завдання виховання сучасних дітей полягає у створенні умов для зниження гіперактивності, розвитку зосередженості і концентрації уваги, рухової активності і фізичного здоров'я. Якщо дитина не отримує неоходимо порції інформації, то починає проявляти невдоволення і агресію. Найпростіший приклад потреби дитини до сприйняття інформації - діти з народження полюбляють дивитися телевізор, особливо рекламу, яка відрізняється динамізмом і стислістю інформації. Сучасні діти сприймають світ цілісно, ​​інтуїтивно вибудовуючи відносини між об'єктами і явищами. Дитина відчуває емоційний стан інакше, ніж дорослі, він ніби бачить колірну гамму душі немов веселку. Щоб зняти відчуття страху і тривоги діти люблять спати з м'якою іграшкою. Помічено, що діти проявляють агессію при нестачі спілкування. Виховання сучасних дітей з підвищеною тривожністю повинно бути орієнтовано на перетворення дитячої агресії в творчу енергію, насичену багатим спектром почуттів і емоції, пізнавальними потребами і пізнавальним інтересом. Сучасні діти наполегливі та вимогливі, тому вже з дня народження дитини необхідно залучати до двосторонньої системи відносин - дитина рівноправний партнер по спілкуванню і спільній діяльності з іншими членами сім’ї.
Переглядів: 619 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.6/7
Всього коментарів: 3
0
3 Inna   [Матеріал]
Какая чудесная зимняя погода! Берите санки, лыжи и с детьми на улицу! Хочу заметить только всей семьей.

0
2 Miralissa   [Матеріал]
Сучасні діти розкутіші, вони не такі закомплексовані, не такі дресировані, як були ми… Це – чудово. А погано те, що наші діти прийшли у світ, де життя без комп’ютера видається їм порожнім і нудним.

0
1 Vasya   [Матеріал]
Дуже цікава і правдива інформація!!! Мені здається, що дуже негативнивний вплив на дітей мають сучасні засоби інформації. Здається мені, що технічний розвиток веде людство до самознищення.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК