...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Квітень » 8 » Сімейне читання в групі "Чебурашка".
9:45 AM
Сімейне читання в групі "Чебурашка".
 
 
Духовне відродження в українській родині неможливо  уявити без впливу книги, бо саме книга є одним з активних чинників виховання: культури спілкування, моралі, духовних цінностей, національної свідомості, любові до рідного краю та мови. Адже, як говорить народна мудрість «Дім без книги – день без сонця».

  Здавна  в українських родинах була чудова звичка – читати вголос. Таке сімейне читання об’єднувало родину. Батьки починали знайомити своїх дітей з книгою  вже з перших років життя,вчили їх спочатку слухати книгу, запам’ятовувати, переживати за улюбленими героями, роздумувати над змістом прочитаного, розрізняти добро і зло, формувати власну думку.

  Сімейне читання – це розмова батьків з дітьми через сторінки книги, це один з важливих засобів передачі знань і досвіду поколінь. Непросте завдання, що постало перед батьками – підібрати правильну  та зрозумілу книгу для своєї дитини.

  Адже, дитяча книга – це особливий світ, який юний читач осягає і розумом, і серцем. Дуже важливо, щоб книга увійшла в життя дитини якомога раніше, тому що вона незамінна у ранньому розвитку дитини.

  Ось чому, важливо, правильно організовувати дитяче читання, направити його так, щоб дитина не розгубилася у книжковому морі, щоб спілкування з книгами стало звичним, приємним та улюбленою справою, адже, за словами В. Сухомлинського «Читання – це віконце, через яке діти бачать світ і пізнають себе». 

  Поєднання зусиль батьків і дітей в організації сімейного читання є важливим і необхідним. Саме це повинні зрозуміти батьки, бо їм належить вирішальна роль у розвитку любові до читання у власних дітей, бо як стверджує народна мудрість : «Читання – ось найкраще навчання».    Тому ми, всіляко підтримуємо традиції сімейного читання і будемо сприяти тому, щоб у кожній родині вечорами частіше звучали сторінки улюблених книг.

На фото вихованці групи "Чебурашка" та їхні батьки, вихователь Інна Бєлагаєва.

Фото вихователя Наталії Ковтуненко.

Переглядів: 489 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
1
1 svetik   [Матеріал]
Такі маленькі та плюбляють читати книжки.Розумнички!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК