...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Листопад » 27 » Славутич демонструє високій рівень демократичних методів управління містом. Презентація початку проекту «Сто дрібниць для мера».
6:17 AM
Славутич демонструє високій рівень демократичних методів управління містом. Презентація початку проекту «Сто дрібниць для мера».

 На Громадській раді з розвитку міста відбулась презентація початку проекту «Сто дрібниць для мера».

Проект виконує громадська організація «Лабораторія малого бізнесу» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

За основу проекту взята міська програма «Сто дрібниць».

Проект спрямований на вирішення двох складових загальних питань з благоустрою:

- підвищення ефективності управління благоустроєм території з боку органів влади;

- та підвищення ефективності взаємодії громади та влади в питаннях забезпечення комфортного проживання в місті.

В рамках проекту буде створена інформаційна система «Благоустрій міста», яка стане інноваційним інструментом управління та взаємодії між пересічним громадянином та владою міста.

У презентації прийняли участь понад 30 учасників Громадської ради з розвитку міста Славутич. Підприємці, громадяни міста, представники органів влади та молодіжних організацій активно обговорювали мету, завдання проекту та очікувані результати. Це свідчить про те, що благоустрій нашого міста, комфортне проживання у ньому дійсно одне з важливих питань сьогодення. Кожний житель Славутича, будь то дорослий, чи підліток, хоче жити у чистому, спокійному місті. І тому власна активна громадянська позиція може сприяти активним зрушенням у цій сфері.

Дискусія щодо теми проекту тривала майже годину. Це є свідченням активної позиції славутичан та актуальності даного питання.

Другим важливим питанням засідання Громадської ради стала презентація нового дизайну сайту міської ради м. Славутич www.e-slavutich.gov.ua . Новий дизайн сайту, з доданими новими розділами, новим контентом стане логічним продовженням реалізації загальноміської програми «Електронне місто» по розвитку інформаційних технологій в Славутичі та наближенням електронних сервісів до громадян.

На обговоренні було виявлено позитивне ставлення щодо наміру створення нового, міського web-порталу. Розробникам та дизайнеру побажали успіхів у реалізації проекту, та скорішого запуску оновленого сайту міської ради.

Славутич вже багато років демонструє високій рівень демократичних методів управління містом, принципи дотримання європейських стандартів життя, стабільного соціально-економічного розвитку. Не останнє місто тут займає розвиток інформаційного середовища, як дієвий інструмент забезпечення взаємодії влади та громади з використанням сучасних технологій та відповідно до вимог сучасності.

Сайт:  http://www.e-slavutich.gov.ua/

Переглядів: 446 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК