...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 8 » Славутич – символ відродження та надії.
7:30 PM
Славутич – символ відродження та надії.
 
     На виконання рішення виконавчого комітету Славутицької міської ради «Про затвердження проекту Програми заходів з підготовки та відзначення 25-річчя міста Славутича «День міста – 2012» від 15.06.2011 № 245, плану роботи відділу освіти та міського методичного центру на 2011-2012 навчальний рік та з метою виховання шанобливого ставлення до історії рідного міста, формування історичної пам’яті у школярів, підтримки талановитих дітей дошкільного віку, творчо обдарованої молоді; активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді; розвитку творчої співпраці учнів, педагогів та батьків, стимулювання професійної активності педагогів навчальних закладів, рекомендуємо організувати та провести заходи для дітей, педагогів та батьків.
 
     Авторький колектив міського методичного центру (Старовойтова А.О., завідуюча міським методичним центром; Заставнюк О.О., Зінченко В.А., Іванова Я.Є., Касьяненко Л.Л., Корень Л.О., Мандровний О.М., Терещенко І.А., методисти міського методичного центру) розробив методичні рекомендації щодо відзначення 25 – річчя міста Славутича у закладах освіти міста.
  Публікуємо рекомендації, запропоновані міським методичним центром для дошкільних закладів (розділ "Дошкільна освіта"), з яких кожен вихователь може обрати оптимальну для кожної вікової групи тематику та кількість заходів для учасників навчально-виховного процесу. Повністю методичні рекомендації для закладів освіти міста розміщено на сайті міського методичного центру на сторінці "Славутичу - 25".
 
      Рекомендуємо під час занять із художньо-естетичного розвитку (образотворча, музична діяльність) провести літературно-музичні композиції. Наповнити цей вид роботи слуханням пісень про Славутич, малюванням улюблених куточків міста, виготовленням виробів з аплікації, конструюванням з елементами дизайну. Орієнтовна тематика занять: «Мій рідний край», «Я житель свого міста», «Місто білого ангела». Заняття з пізнавального розвитку (ознайомлення з навколишнім, природою) потребують ознайомлення, розширення знань дітей про рідне місто, про те, що воно має свій герб, прапор, гімн; про його розташування, історію будівництва, про те, з якими містами та селами Славутич межує. Варто запросити на заняття відомих людей міста Славутича, краєзнавців, перших поселенців, людей, які мають почесний знак «За особистий внесок у розвиток міста», письменників, художників, спортсменів.
  Доцільним буде у травні-червні організувати проведення днів краєзнавства. Варто залучити до заходів різновікові категорії дошкільнят, поєднати групову й індивідуальну форми роботи. З урахуванням віку дітей пропонуємо місця проведення екскурсій: краєзнавчий музей, пам’ятники міста, міський парк, центральна площа. Обов’язково в період підготовки до святкувань оформляються книжкові виставки, виставки фотографій.
  Цікавими будуть краєзнавчі подорожі (очна, заочна, літературна), ретро-виставки "Наше місто в минулому”, краєзнавчі вікторини, читання поезії про Славутич, знайомство з традиціями рідного краю. Можна також у квітні місяці провести сімейну легкоатлетичну спартакіаду «Мама, тато і дитина, ми - Славутицька родина».
Переглядів: 594 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК