...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Травень » 9 » Поклонимся великим тем годам. Тем славным командирам и бойцам, и маршалам страны, и рядовым. Поклонимся. И мёртвым, и живым...
5:05 PM
Поклонимся великим тем годам. Тем славным командирам и бойцам, и маршалам страны, и рядовым. Поклонимся. И мёртвым, и живым...
 
  9 травня – день, коли ми святкуємо закінчення Другої світової війни. Свято народної мужності, слави та непереможної людяності. Свято, яке ми шануємо та любимо, свято, що живе у наших серцях пам’яттю про подвиг наших співвітчизників.
 
  Висловлюючи подяку і підтримку ветеранам війни, ми повинні зберігати вічну пам'ять тим, хто поклав своє життя на полі бою і тим, кого вже немає поряд з нами. Сьогодні ми схиляємо голови перед їх світлою пам'яттю. Вони вічно будуть жити в серцях і справах нинішніх і майбутніх поколінь.
 
 
  Земний уклін усім, хто воював на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Їх подвиг - безсмертний, пам'ять про них, живих і мертвих, - нетлінна, вдячність народу - безмежна. Дорогі ветерани, щиро зичимо Вам доброго здоров'я, бадьорості духу, благополуччя та довгих і мирних років життя!
 
 
  По особливому тепло і хвилююче славутичани відзначають День Перемоги. Відчуття спадкоємності поколінь безмежно дорогі для жителів міста. Тому в цей день звучить над містом Меморандум поколінь: в одній святковій ході і ветерани, і "Світлячки Славутича" - члени наймолодшої загальноміської дитячої громадської організації.
 
Переглядів: 666 | Додав: Lora | Рейтинг: 4.7/12
Всього коментарів: 4
1
4 aramat   [Матеріал]
Чудова традиція, коли ветерани чіпляють на груди першокласників світлячки - значки. Стільки гордості та честі. Тепер кожен ранок питання : " Мамо, Світлячок не забули?" Довгих років життя Вам, ветерани, і низький уклін. flower heart

1
3 Tany   [Матеріал]
Це справді свято, про яке потрібно завжди памятати! Низький уклін та шана учасникам Великої Вітчизняної війни!

1
2 svet@lana   [Матеріал]
Приходят к дедушке друзья

Приходят к дедушке друзья,
Приходят в день Победы.
Люблю подолгу слушать я
Их песни и беседы.

Я не прошу их повторять
Рассказов откровенных,
Ведь повторять —
Опять терять
Товарищей военных,
Которых ищут до сих пор
Награды боевые,
Один — сержант, другой — майор,
А больше — рядовые.
Я знаю: трудно каждый год
Рассказывать сначала
О том, как армия вперед
С потерями шагала.
О том, какая там пальба,
Как в сердце метят пули...
— Судьба, — вздохнут они, —
Судьба!
А помнишь, как в июле?..

Приходят к дедушке друзья
Отпраздновать Победу.
Все меньше их...
Но верю я —
Они придут, приедут... Владимир Степанов

1
1 nina   [Матеріал]
День Перемоги. Це по-справжньому великий і найдорожчий для нашої Вітчизни свято! Скільки б не минуло років з першого дня Великої Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині. Змінюються покоління, але не змінюється ставлення до Героїв війни - ми шануємо їх пам'ять і схиляємося перед їх мужністю і відвагою. Доброго Вам здоров'я, миру і благополуччя!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК