...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Травень » 24 » Театр - це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра. Сьогодні в Крунку... Фестиваль!
1:49 PM
Театр - це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра. Сьогодні в Крунку... Фестиваль!
 Цікаво дізнатися! Сторінки історії.

  1700 рік, осінь. За наказом Петра I в Україну спрямовані кукольники. З цієї дати бере відлік Український театр ляльок.

  1929 рік, осінь. В Празі відбулася всесвітня виставка театральних ляльок і була організована Всесвітня асоціація лялькарів - УНІМА.

  1934 рік, осінь. Постанова уряду України про організації професійних театрів ляльок в кожній області України.

  Театр допомагає дітям розширити свій кругозір, сприяє розвитку дитячої мови, вміння передавати свої думки в більш яскравій формі, діти стають менш замкнуті і боязкі. Існує величезна кількість видів театру, але найулюбленіший-це ляльковий театр. Маленька сцена, на якій зазвичай проходить всі дію, дозволяє дітям охопити поглядом весь спектакль в найдрібніших подробицях. Ляльки надають великий і сильний вплив на психічний стан малюків, вони дуже переживають і співчувають їм, і з великим задоволенням ідуть з ними на контакт.     

  Сьогодні в нашому закладі, з ляльковою виставою «Жив був пес», виступали актори Волинського лялькового театру «Фестиваль» - Самчинецька Анастасія Андріївна та Петрина Андрій Ігоревич.  А вдячні маленькі глядачі захоплено аплодували і сміялися, тому що казка була  не тільки повчальною, а й гумористичною, з веселою музикою, піснями і танцями. Казкові герої залишили після себе незабутні враження та багато позитивних емоцій.

Переглядів: 731 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК