...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2014 » Січень » 14 » Топ-новину веб-сайту ДНЗ № 1 "Калинка" визнано кращою. Вітаємо завідувача Суріну Н.К., методиста Топчій О.І., та колектив "Калинки"!
5:36 PM
Топ-новину веб-сайту ДНЗ № 1 "Калинка" визнано кращою. Вітаємо завідувача Суріну Н.К., методиста Топчій О.І., та колектив "Калинки"!
 
Сьогодні відбулось засідання міського методичного об’єднання для завідувачів та методистів ДНЗ Славутича «Управлінський діалог.Next», керівником якого є завідувач нашого дошкільного закладу Гусєва Л.Д. Тема: "Сучасний медіа простір та його вплив на світогляд людини".

   Під час роботи були обговорені питання пов’язані з впливом медіа простіру на світогляд людини  та інтеграцією інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес з дітьми. Найбільший інтерес та жваве обговорення слухачами методичного об’єднання викликала організація інноваційного спільного онлайн проекту  «Контент і динаміка стрічки новин web-сайту дошкільного закладу».

  Топ-новина (зміст, коментар, фото, кількість переглядів відвідувачами) веб-сайту ДНЗ № 1 "Калинка" визнано кращою. Вітаємо завідувача Суріну Н.К., методиста Топчій О.І., та дружній колектив "Калинки"!

  На засіданні були присутні провідний спеціаліст по роботі з дошкільними закладами Васянович О.В., методист міського методичного центру з дошкільної освіти Терещенко І.І.

Переглядів: 510 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 9
1
9 Natali   [Матеріал]
Молодці і переможці і всі учасники!!!

3
8 natalka   [Матеріал]
Господарям низький уклін за високий рівень підготовки, актуальність тематикикм, змістовність засідання, гостинність, щедрість, затишок.

2
7 OksanaB   [Матеріал]
Так, кожна новина була цікавою та змістовною, але конкурс є конкурс, тому Вітаю з перемогою. Молодці!!! hands

2
6 Tany   [Матеріал]
Кожна новина і справді була цікавою, позитивною і пізнавальною!

2
5 Инна   [Матеріал]
Поздравляю ДНЗ "Калинка" с заслуженной победой!

1
4 GusevaL   [Матеріал]
Висловлюємо щиру подяку всім працівникам дитячого садка за безкорисливу, активну і професійну допомогу при підготовці ММО. Без вашої участі, шановні колеги, нам не вдалося б реалізувати цей інноваційний онлайн-проект. Щастя, здоров'я і благополуччя вам і вашим родинам! З повагою, адміністрація дитячого саду.

 


2
3 методист ММЦ   [Матеріал]
Дякую адміністрації та працівникам закладу за плідну роботу по підготовці щодо проведення методичного об'єднання. Цікаво, пізнавально та повчально.

1
2 GusevaL   [Матеріал]
alize, по-перше, велике спасибі за ваші щирі та доброзичливі коментарі до кожної новини нашого онлайн-проекту, які свідчать про те, що ви небайдужа, активна, творча та ініціативна людина. По-друге, я з вами абсолютно згодна, тому що керівники сайтів дитячих садків для участі в онлайн голосуванні вибрали топ-новини, які вже перемогли на своїх сайтах! Новина ДНЗ " Калинка " стала заслуженим лідером онлайн-проекту. Про це свідчать конкретні факти: адміністрацією сайту "Калинки " виконані всі рекомендації з підготовки до проекту, кількість переглядів цієї новини, як на момент прийняття рішення, так і в процесі голосування протягом кількох днів, було найбільшим. Зміст інформації (текст, фотографії, що ілюструють новину, як зазначається в коментарях), був цікавим і корисним для всіх відвідувачів нашого та їхнього сайтів. Отже - чиста перемога! Сайт " Калинки " сьогодні переможець!

2
1 alize   [Матеріал]
Все топ-новости были очень интересными и заслуживали на победу!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК