...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Квітень » 11 » Спецпроект "Novarka". Французька школа в "Крунку".
2:15 PM
Спецпроект "Novarka". Французька школа в "Крунку".

  Саркофаг, побудований над четвертим енергоблоком, що вибухнув, поступово руйнується. Небезпека, в разі його обвалення, в основному визначається тим, як багато радіоактивних речовин знаходиться усередині. За офіційними даними, ця цифра досягає 95% від тієї кількості, яка була на момент аварії. Якщо ця оцінка вірна, то руйнування укриття може привести до дуже великих викидів.
   У березні 2004 року Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив тендер на проектування, будівництво і введення в експлуатацію нового саркофага для ЧАЕС. Переможцем тендеру в серпні 2007 року була визнана компанія NOVARKA - консорціум французьких компаній Vinci Construction Grands Projets і BOUYGUES. Планується збудувати так звану «Арку», яка накриє сучасний об'єкт «Укриття». Новий саркофаг, багатошаровий ангар (на фото) висотою в 180 метрів, буде зібраний в безпосередній близькості від АЕС, потім його перенесуть і поставлять над старим укриттям. Оскільки робота в проекті розрахована на кілька років, тому спеціалісти з Франції приїхали до Славутича зі своїми сім’ями.
  У 2009 році на базі нашого закладу, концерном Novarka були арендовані приміщення для організації школи для дітей його працівників - громадян Франції. І ось вже три роки діти дошкільного віку відвідують наш дошкільний заклад, добре адаптовані до умов садка, вчаться спілкуватись українською мовою і добре її розуміють. Діти шкільного віку відвідують школу, яка знаходиться на базі нашого закладу. Дітей навчають вчителі з Франції за освітніми програмами, підручниками своєї країни.
  В подальшому ми плануємо ближче ознайомити відвідувачів сайту зі специфікою роботи школи, розповісти про вчителів - подружню пару  Клодет і Данієля Вьель, взяти в них інтерв’ю, поділитися враженнями і планами про співпрацю. Якщо Вас зацікавила ця новина, залиште свої питання та пропозиції в коментарі.  
Переглядів: 1004 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/11
Всього коментарів: 7
1
7 LadyQ   [Матеріал]
Коли нашу групу відвідували діти з Франції, то всі любили гратися в таку гру: малеча сідала в коло на килимку, в центр зносили багато різних іграшок, предметів. Потім діти по черзі брали щось із купи і голосно та чітко називали той предмет українською мовою, а потім французькою. Весело і корисно. Ось так ми вчили французьку мову! biggrin

1
6 GusevaL   [Матеріал]
Цікаві у вас історії! Розкажіть, будь ласка, ще. Особисто я не перестаю дивуватися з того факту, що вранці, коли в дитячий садок збираються малята, то звучить українська, російська і французька мова..І що я маю можливість говорити французькою мовою з людьми, для яких ця мова рідна.

1
5 Miralissa   [Матеріал]
До нас в групу ходить хлопчик із Франції. Його батьки дуже чемні, привітні люди, як і сам дошкільник. Дитина знає багато українських слів, добре спілкується та дружить з однолітками, а дорослим на свята дарує саморобні подарунки і солодощі, випечені разом з мамою. Ця сім'я дуже весела та позитивна.

1
4 aramat   [Матеріал]
Нашу групу також відвідували три французи, всі хлопчики. Одного разу вони, через перекладача, запросили нас в гості до себе у клас.
Радості не було меж! Ми переглядали мультфільм на французькій мові, на великому екрані.Вразило те, як вони тепло приймали гостей. Самі сіли за столи, а нас посадили на великі, м'які крісла. А коли,на випускному, вони танцювали вальс, на очі наверталися сльози. І зараз, при зустрічі, вони вітаються. Приємно читати в оченятах, що тебе пам'ятають.
hello flower

1
3 Наталия   [Матеріал]
А і справді, було б цікаве не тільки діткам, а й педагогам.

1
2 Tany   [Матеріал]
Буде цікаво дізнатися про специфіку роботи французької школи та плани про співпрацю. Також хотілося б дізнатися про методи роботи французьких вчителів з дошкільниками. happy

1
1 Vasya   [Матеріал]
Було цікаво, якщо б старшим дошкільникам організувати зустріч з французькими дітьми, поділитися досвідом навчання в їхній початковій школі, познайомитись з французькими традиціями, або навіть організувати спільне свято.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК