...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Березень » 28 » Стартує педагогічна виставка "Освіта Славутича-2012" Запрошуємо!
11:06 AM
Стартує педагогічна виставка "Освіта Славутича-2012" Запрошуємо!
 
   Шановні колеги! З 1999 року щорічно у квітні-травні міським методичним центром відділу освіти організовується робота педагогічної виставки «Освіта Славутича».  Основною метою виставки є виявлення та поширення сучасних технологій навчання та виховання, популяризація кращих педагогічних здобутків працівників освіти міста. У 2010-2011 навчальному виставка отримала перемогу у номінації «Освітні проекти» загальноміської мистецько-громадської акції «Славутичанин року».
  Виставка «Освіта Славутича-2012» буде працювати з 02.04. по 03.05.2012 в приміщенні методцентру (Бакинський квартал, 15, ІІ поверх, конференц-зала). Режим роботи: з 10.00 до 17.00 з перервою на обід з 13.00 до 14.00 щоденно, крім вихідних. Можливі індивідуальні зміни у режимі роботи виставки за попередньою домовленістю за тел.2-35-32, 2-41-25. 
  Запрошуємо керівників та заступників керівників закладів освіти взяти участь у відкритті-презентації педагогічної виставки «Освіта Славутича-2012». Презентація відбудеться 04.04.2012 (середа)

о 13.00 для адміністрацій дошкільних навчальних закладів, Центру реабілітації дітей-інвалідів, спеціалістів відділу освіти;

о 15.30 для адміністрацій загальноосвітніх навчальних закладів, Центру професійного розвитку, дитячого будинку «Центр захисту дітей», Навчальних центрів «Перспектива» та «Лінгва», спеціалістів відділу освіти. 
 
 В рамках презентації відбудеться: 
  •  короткий огляд експонатів виставки за номінаціями; 
  •  підведення підсумків конкурсу «Кращий відгук про виставку-2011», старт конкурсу «Кращий відгук про виставку-2012»;
  •  робота магазину видавництва «Ранок» (м.Чернігів, вул.Шевченка, 32) за спеціальними умовами для педагогічних працівників та керівників закладів;
  •  виставка малюнків дітей дошкільного віку «Чарівний дивосвіт Славутича»;
  •  благодійна акція «Щастя на крилах» (деталі на http://siladuha.org/);
  •  благодійна акція по збору коштів для будівництва монументально-художньої композиції «Білий ангел Славутича» (деталі на http://slavmmc.at.ua/index/vistavka_ppd_quot_osvita_slavuticha_quot/0-72).

Чекаємо на Вас!

Оргкомітет запрошує всіх освітян, батьків, громадськість міста відвідати виставку "Освіта Славутича – 2011”.

           З повагою, завідувач центром А.О. Старовойтова
 Інформація з сайту міського методичного центру.

Фото: дидактичний матеріал в стилі амигурумі (Амигуру́мі - в перекладі з японської - «в’язане-загорнуте») — японське мистецтво в’язання на спицях або гачком маленьких звірят, людиноподібних створінь. Амигурумі — це найчастіше  симпатичні тварини (такі як мишенята, зайченята, кошенята, цуценята та ін.), чоловічки, але це можуть бути й неживі об'єкти, наділені людськими властивостями. Наприклад, кекси, капелюхи, сумочки та інші. Амігурумі в'яжуть спицями або гачком. Останнім часом амігурумі, зв'язані гачком, стали більш популярні і частіше зустрічаються). Автор - вчитель-дефектолог нашого закладу Акименко Ірина Іванівна.

Переглядів: 639 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 5
1
5 irinaiv   [Матеріал]
Нетак багато серед малечі інтелектуалів та ерудитів, але дуже багато кмітливих "вирішувачів проблем" з розкутим і винахідливим мисленням. на розкриття цьго дитячого потенціалу і направлені матеріали, представлені на виставці "Освіта славутича". Дякую керевництву ММЦ і особисто А.О.Старовойтовій за її організацію!

1
4 svetik   [Матеріал]
Ірина Іванівна!Ваші в'язані іграшки - просто СУПЕР!

1
3 LadyQ   [Матеріал]
Наші педагоги насправді дуже творчі, власними руками створюють шедеври!

1
2 svetik   [Матеріал]
Шановні колеги!Бажаю успіху і перемоги у педагогічній виставці.

2
1 Miralissa   [Матеріал]
Бажаю нашим педагогам творчого натхнення і перемоги у конкурсі! flower flower flower

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК