...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 15 » Як лютий не лютуй, а на весну брів не хмар! Свято Стрітення.
1:21 PM
Як лютий не лютуй, а на весну брів не хмар! Свято Стрітення.
 

 

  Минув січень. На порозі -лютий. У народі кажуть: "Як лютий не лютуй, а на весну брів не хмар". 15 лютого Зима зустрічається з Літом - це стрітення. У цей день  кажуть: зима, іди туди, де було літо, а літо - де була зима. 
 Заняття, свята та розваги з народознавства в  дошкiльному закладі, вихователi планують та проводять здебільшого спільно з музичним керівником. Музичний супровід, ритмічно-хореографічні елементи як засоби мистецтва вчать дітей бачити красу, наприклад,  веснянки як пісні, як хороводу, як гри, як сценічної дії, як театралізованого свята, яке має глибокі історичні корені і неповторний сучасний колорит і богатство. Тлумачення свят народного календаря, здійснюється за допомогою літературного тексту, легенди чи повір’я в  доступному для розуміння дітей змiстi. Сценарiї свята завжди мають простий текст, динамічний сюжет, який легко і швидко запам’ятовується дітьми.
  На фото ви бачите, якi задоволені діти! Свято Стрітення викликало у них бадьорий, веселий настрій. А особливе задоволення малюки отримали від смачних булочок-жаворонків, спечених кухарями нашого закладу Костальською Ніною Іванівною та Жураковською Оленою Іванівною. 

Смачного, малюки!

Переглядів: 882 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК