...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 1 » Запрошуємо на "тест-драйв"! Гендерна компетентність педагогів та батьків.
2:57 PM
Запрошуємо на "тест-драйв"! Гендерна компетентність педагогів та батьків.
 
   "Тест-драйв" на гендерну компетентність батьків та педагогів можна порівняти з "тест-драйвом" при покупці авто. Послуга "тест-драйв" це реальна можливість випробувати обраний автомобіль на дорозі перед тим, як його купити. Ви можете проїхатися на машині під уважним наглядом штурмана з автосалону, який з особливою наполегливостю буде увесь час розповідати про переваги  цього авто. Бачите, різниця колосальна. Якщо марку авто ми можемо обрати, то дитина це Дарунок від Бога! Батькі радіють дитині, незалежно від того, якої вона статі.  
  Проблема гендерної компетентності педагогів та батьків зустрічається на кожному кроці. Від уявлень про типову  для статі поведінку, від вибору переваг та інтересів залежить формування особистості людини (впевненість в собі, ефективність спілкування з людьми, благополуччя взаємовідносин в сім’ї та ін.). гендерна компетентність дозволить батькам виховувати хлопчиків і дівчаток з врахуванням їхніх індивідуальних особливостей, а вихователям - нейтралізувати негативні наслідки фемінізації дошкільної освіти.

Шановні батьки!
Запрошуємо Вас на загальні батьківські збори з теми 
"Особливості гендерного виховання дошкільників",
які відбудуться 09 лютого 2012 року в приміщенні музичної зали ДНЗ №6 о 18 год. 00 хв.

 

Переглядів: 609 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.0/8
Всього коментарів: 1
0
1 LadyQ   [Матеріал]
Фотографія - СУПЕР! Всі такі молоді, задоволені життям, талановиті. Та таким педагогам будь-яка проблема - не проблема! (навіть проблема гендерної компетентності :ok:)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК