...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Лютий » 14 » Товари для дітей, що небезпечні для здоров’я. Держспоживінспекція закликає батьків шукати на товарах національні сертифікати відповідності.
6:46 PM
Товари для дітей, що небезпечні для здоров’я. Держспоживінспекція закликає батьків шукати на товарах національні сертифікати відповідності.
 
  Держспоживінспекція закликає батьків шукати на товарах національні сертифікати відповідності, повідомляє ІА «Наголос».
876 іграшок переважно китайського виробництва були «вислані» з Черкащини інспекцією з питань захисту прав споживачів. Набори іграшкових машинок, інерційні машинки, дитячі меблі, ляльки, логічні ігри, м’які іграшки, різноманітні ігрові набори – конструкторські, будівельної техніки, посуду, а також роботи, тракторці, трейлери, брязкальця, мультигерої, дитячі ноутбуки, музичні ігри не мали національних сертифікатів відповідності.
Як каже начальник інспекції Ігор Гук, насамперед на споживчому ринку Черкас перевіряли продукцію з високим ступенем ризику, до якої належать і товари для дітей.
Серед порушень – відсутність національних сертифікатів відповідності, що  повинні повідомляти покупцеві повну інформацію про товар та його виробника, і декларації про відповідність. Це може означати, припускає Ігор Гук, що цей товар контрабандний. Тож такі дитячі іграшки, а також мийні засоби та побутову техніку з подібними порушеннями тимчасово заборонили продавати на Черкащині, а декого з реалізаторів зобов’язали повернути товар постачальнику за межі області.
Переглядів: 468 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК