...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Березень » 13 » "Славутич - це радість, натхнення і щастя! Славутич - це наше життя!".
5:47 PM
"Славутич - це радість, натхнення і щастя! Славутич - це наше життя!".
 
 
  Традиційно, у всіх закладах освіти нашого міста протягом березня проходить Місячник книжки «Від книги до світла, до знань, до життя». Це багатогранний за змістом і широкий за віковим діапазоном комплексний захід головною метою якого є стимулювання і підтримка читання, широке використання потужних можливостей літератури у вихованні підростаючого покоління.
  У цьому році на виконання рішення виконавчого комітету Славутицької міської ради від 15.06.2011 № 245 «Про затвердження проекту Програми заходів з підготовки та відзначення 25-річчя міста Славутича «День міста – 2012», плану роботи відділу освіти та міського методичного центру на 2011-2012 навчальний рік та з метою активізації краєзнавчо-пошукової роботи в закладах освіти, формування патріотичних почуттів, стимулювання пізнання і успадкування дітьми та учнівською молоддю історичних і культурних надбань рідного краю, усвідомлення власної причетності до його сьогодення і майбутнього, з нагоди 25-річчя міста, міський методичний центр пропонує загальноосвітнім, дошкільним та позашкільним закладам освіти провести загальноміську акцію Місячник книжки під єдиним гаслом: «Славутич – це радість, натхнення і щастя! Славутич – це наше життя!»
  У рамках місячника проходять тематичні тижні:
1. "Місто - казка, місто - мрія, наш Славутич",
2. "Є книги, незаслужено забуті; нема жодної, яку б незаслужено пам`ятали",
3. Тиждень шкільного підручника.
4. Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.
  В закладі організовані тижні з ознайомлення дошкільників із творчістю письменників, чиї твори рекомендовані чинними програмами з дошкільного виховання, а також творами сучасних поетів-славутичан. Заплановані заняття з тем: «Мої улюблені книжки», «Моя найперша книга», «Куточок книги в нашій групі» та виховні заходи спільно з батьками «Читання – спільна справа». Організовані екскурсії для дітей старшого дошкільного віку до бібліотечно-інформаційного центру для дітей та юнацтва на презентацію книжкової виставки "Для вас, малюки, цікаві книжки". Окрім цього в кожній групі буде організований конкурс спільних малюнків  батьків і дітей "Улюблена родинна казка".
Переглядів: 617 | Додав: Lora | Рейтинг: 4.9/10
Всього коментарів: 1
0
1 aramat   [Матеріал]
Казочки - супутники нашого життя. І , мабуть, недарма говорять: "Живеш, як у казці". От тільки казки у кожного різні. Діти люблять слухати казки, коли їх розповідаєш , а не читаєш, та ще й ілюстраціїї показуєш. king

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК