...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 29 » До вашої уваги. Фотоматеріали педагогічної ради з проблеми "Психологічна сутність дитячої творчості, засоби її виявлення та розвитку".
10:10 AM
До вашої уваги. Фотоматеріали педагогічної ради з проблеми "Психологічна сутність дитячої творчості, засоби її виявлення та розвитку".
 

 Здібності до перетворювання є складовою частиною механізма творчості. Вони виникають в дошкільному віці і продовжують працювати протягом усього життя людини в ситуаціях, які передбачають творче вирішення завдань в різних сферах діяльності. Розвиненість цих здібностей дозволяє дошкільнятам створювати нові образи шляхом перетворення наявних у них уявлень про предмети та об'єкти дійсності. 


 

 Нормативно-стабілізуючі здібності включають сенсорні та інтелектуальні. Вони дозволяють дитині зрозуміти об’єкт або ситуацію як деякий стандарт, що передбачає відомий спосіб дії. Завдяки сенсорним здібностям дитина сприймає предмети та їх властивості.  Формуються вони в три-чотири роки і стають основою розумового розвитку. До сенсорних еталонів відносяться сім кольорів спектру, п’ять геометричних фігур, градації та параметри величин.  Починаючи з чотирьох років, діти можуть аналізувати властивості предметів - розкладати складні об’єкти на складові і синтезувати їх, збирати з елементів цілісний об’єкт. Сенсорні здібності є базою для успішного оволодіння різноманітними шкільними предметами, такими як математика, письмо, читання. На фото ви бачите засідання педагогічної ради. Консультування педагогів с проблеми "Психологічна сутність дитячої творчості, засоби її виявлення та розвитку" , проводять вихователь Лутченко Наталія Анатоліївна і психолог Семендяй Наталія Михайлівна.

Переглядів: 905 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.6/11
Всього коментарів: 1
0
1 LadyQ   [Матеріал]
Наталія Анатоліївна, спасибі за змістовну консультацію! Ваші ідеї дуже цікаві, беру в скарбничку. snap

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК