...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Жовтень » 10 » У Чернігові з’явився національний університет
5:50 PM
У Чернігові з’явився національний університет
 
 Статус національного указом Президента від 4 жовтня надано Чернігівському державному технологічному університету.
 
«Ураховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності Чернігівського державного технологічного університету в галузі підготовки кадрів, його вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки, постановляю надати Чернігівському державному технологічному університету статус національного і надалі іменувати його – Чернігівський національний технологічний університет», – йдеться в офіційному документі. 

Чернігівський державний технологічний університет заснували у 1960 році на базі загальнотехнічного факультету Київського політехнічного інституту. Тоді на перший курс вступили 175 студентів. А викладачів було не більше двадцяти.

 
Облаштувати лабораторії та кабінети допомагали кафедри Київського політехнічного інституту. А сам факультет розташовувався в "Будинку губернатора”, що вважався історичною пам’яткою. Паралельно тривало будівництво навчальних корпусів.

З 1 вересня 1965 року організовано Чернігівський філіал Київського політехнічного інституту в складі трьох факультетів: механічного, технологічного, загальнотехнічного. Нині структура університету нараховує 7 факультетів, 32 кафедри, центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, аспірантуру та докторантуру, науково-технічну бібліотеку, редакційно-видавничий відділ і розвинену мережу госпрозрахункових підрозділів. До складу університету входить коледж економіки і технологій.

У 2000 році та 2002 році Чернігівський державний технологічний університет нагороджений дипломами Міжнародного Академічного Рейтингу популярності та якості "Золота фортуна” з присвоєнням титулу "Лауреат Рейтингу”.

У 2011 році університет отримав Сертифікат на систему управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.

З 2011 року університет є дійсним членом Міжнародної асоціації слов’янських університетів та Асоціації технічних університетів СНД.

Переглядів: 326 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК