...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2014 » Квітень » 8 » Учитель мусить досягти успіху, щоб його досягли його учні! Вітаємо переможців виставки "Освіта Славутича-2014"!
3:36 PM
Учитель мусить досягти успіху, щоб його досягли його учні! Вітаємо переможців виставки "Освіта Славутича-2014"!

. 02.04.2014 в міському методичному центрі відбулась презентація-відкриття традиційної педагогічної виставки «Освіта Славутича-2014». На захід завітали адміністрації закладів та установ системи освіти міста.

Старовойтова А.О., завідуюча центром, познайомила присутніх із особливостями роботи виставки за період з 1999 по 2014 рік, отже за 15 років натхненої творчої праці освітян міста. Адже навчання вчителя не може мати зупинок, перерв, не може закінчуватися! Професійне самовдосконалення здійснюється через самоосвіту, активну й добровільну участь у різноманітних виставках, акціях, конкурсах, проектах тощо. Сьогодні конкретних результатів досягають лише лідери, які використовуючи знання, досвід, вміння працювати в команді, можуть приймати ефективні рішення й діяти у несприятливих умовах. При чому добровільна самоосвіта педагогів є головною умовою розкриття творчого потенціалу і досягнення вершин професійної діяльності, адже набір мотиваторів, на жаль, сьогодні є невеликим. Окремо у переліку мотиваторів виділяємо педагогічну виставку «Освіта Славутича», яка ось уже 15 років постійно у центрі особливої уваги освітян міста. Виставка дає змогу продемонструвати найважливіші результати освітньої діяльності педагога, оцінити його професійну компетентність. Серед багатьох заходів організованих для професійного спілкування та обміну досвідом педагогів «Освіта Славутича» є своєрідним підсумком атестаційного та навчального року, презентацією найкращих персональних та колективних досягнень.

Приємно, що учасниками виставки стають як досвідчені педагоги, так і молоді. Популярною останнім часом стала підготовка посібників у співавторстві. У 2010-2014 роках до усіх експонатів став додаватися електронний диск, з'явився єдиний стиль у зовнішньому та змістовному оформленні досвідів.

Зазначимо, що у квітні – травні щороку від 99 до 180 експонатів презентуються на педагогічній виставці «Освіта Славутича». Однак міська виставка – складова «великого освітянського руху», адже від 15 до 36 матеріалів передового педагогічного досвіду схвалюється щорічно науково-методичною радою Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів та представляється на виставці «Освіта Київщини», 9 експонатів представляли Славутич на виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», 12 – на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». Одним із серйозних досягнень у роботі виставки вважаємо те, що банк публікацій освітян Славутича у фахових виданнях налічує 208 записів.

Цьогорічна «Освіта Славутича» це:

14 номінацій, розділ «Презентація»;

15 закладів-учасників, 99 педагогів-учасників;

41 ППД представлено у ретро-експозиції «Освіта Славутича 1999-2009»;

108 експонатів у різних номінаціях, 79 з них є переможцями, 105 відзначено дипломами. Якісний показник складає 96,3 %;

26 відзначено дипломом «Золотий фонд виставки»;

36 – дипломом І ступеня, 20 – ІІ ступеня, 23 – ІІІ ступеня;

25 експонатів у співавторстві, в т.ч. 15 – співавторство учителів з учнями;

28 експертів або рецензентів, не враховуючи локальних оргкомітетів та експертів у закладах.

Проте зауважимо, що результативність роботи виставки вимірюється не кількістю експонатів, посібників, дипломів чи кількістю педагогів, які взяли у ній участь. Головна мета її роботи – через успіх учителя забезпечити успіх учня. Тільки якість знань і сформованість ключових компетентностей учнів, спільний рух вчителя та учня до вершин творчості, пізнання, майстерності може добре проілюструвати якість роботи виставки, дозволяє зробити висновки про результативність фахового зростання педагогів, їх готовність до запровадження інновацій. Учитель мусить досягти успіху, щоб його досягли його учні!

Нагадуємо:

Всю статистичну інформацію вміщено також на тематичній сторінці виставки на цьому сайті, узагальнено наказом відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради від 01.04.2014 № 35.

Пропонуємо також завантажити електронну версію каталогу виставки-2014! У даному каталозі представлені описи 108 експонатів виставки, 41 ретро-експонатів та антовані описи досвідів переможців. Описи матеріалів у каталозі розміщені за розділами виставки, в межах розділів за алфавітом прізвищ авторів та назв робіт.

Виставка працює з 02.04.2014 по 30.05.2014 в приміщенні конференц-зали міського методичного центру за адресою Бакинський квартал, 15. За попередньою домовленістю проводяться екскурсії та презентації різної тематики для педагогічних колективів та окремих відвідувачів.

В рамках виставки працює:

Brand! Bookcrossing навчально-методичної, художньої літератури, періодичних видань;

Brand! Конкурс-виставка малюнків вихованців дошкільних навчальних закладів «Чарівний дивосвіт барв шевченківської поезії»;

Brand! Благодійна акція «Храм душі»;

Brand! Конкурс «Кращий відгук про виставку»;

New! Ретро-експозиція «Освіта Славутича 1999-2009»;

New! Конкурс-виставка малюнків «Славутич – Фукусіма – Солідарність – Майбутнє»;

New! Народний конкурс «Мій кращий експонат»


Режим роботи виставки:

10.00 – 17.00 щоденно, крім суботи, неділі. Перерва на обід з 13.00 до 14.00. Приймаються заявки на колективне відвідування виставки в інший зручний для відвідувачів час.

Контакти: 2-41-25, 2-35-32, e-mail: metodslavutich@yandex.ua

Інформаційна підтримка заходу на http://slavmmc.at.ua/

Старовойтова А.О., завідуюча центром.

Переглядів: 426 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
0
1 Vika   [Матеріал]
Педагоги нашого закладу відвідають виставку 22 квітня о 14 год.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК