...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Березень » 12 » Ура! Веб-сайт міського методичного центру має І місце у вебометричному рейтингу SumyWebRank
10:06 PM
Ура! Веб-сайт міського методичного центру має І місце у вебометричному рейтингу SumyWebRank
 
26-27 лютого 2013 року у м.Київі відбулась XVI Міжнародна виставка навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні -2013". Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, виставкова фірма „КАРШЕ”. Вже 16 років міжнародна виставка «Сучасна освіта в Україні» підтверджує свій статус найбільш значущої та очікуваної події серед виставкових заходів освітянської спрямованості та являється найбільшим майданчиком для презентацій інноваційних проектів, обміну досвідом, обговорення актуальних проблем та творчих змагань. 

На XVІ Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2013» були представлені біля 500 учасників з 25 регіонів України. Це єдина виставка, що протягом 10 років реалізує ряд благодійних проектів: Конкурс наукових робіт за номінаціями, Тринадцятий конкурс академічного рисунка, Шостий національний конкурс архітектурних проектів, Третій національний конкурс молодих композиторів імені Івана Карабиця, Третій національний конкурс «Первоцвіт»,
Третій національний конкурс на кращий веб-сайт «Веб-сайт – обличчя успіху»

Із приємністю повідомляємо, що веб-сайт міського методичного центру відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради нагороджений дипломом за зайняте І місце у вебометричному рейтингу SumyWebRank серед позашкільних навчальних закладів - учасників Третього конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу "Веб-сайт - обличчя успіху". 

Саме під час міжнародної виставки "Сучасна освіта в Україні-2013" представники Центру вебометрії та веб-маркетингу Сумського державного університету (СумДУ) презентували перший в Україні вебометричний рейтинг українських навчальних закладів "SWR" (Sumy Web Rank) та його результати.  Рейтинг "SWR", проведений працівниками WEB-центру СумДУ на замовлення Інтернет асоціації України (ІнАУ), охоплює ранжування вебометричної інформації про школи, позашкільні навчальні заклади та навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації за такими характеристиками: масштабність, авторитетність та популярність у веб-просторі. Загалом ці характеристики охоплюють більше десяти веб-індикаторів. У світі існує декілька вебометричних рейтингів навчальних закладів: Webometrics, 4ICU, EduRoute, список яких поповнила і розробка WEB-центру СумДУ – Sumy Web Rank.

За результатами вебометричного рейтингу "SWR" серед шкіл перше місце посіла перша міська гімназія Черкас (fcg.ck.ua), серед позашкільних навчальних закладів – Славутицький міський методичний центр (slavmmc.at.ua), серед навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації – Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету (htek.com.ua, КНТЕУ). 

Команда авторів інтернет-проекту http://slavmmc.at.ua/ упевнена, що неповторна атмосфера сайту, актуальний зміст і максимум практичної корисності є головним у його роботі Ми вдячні за цю високу, а головне незалежну оцінку нашої роботи. Щиро дякуємо нашим зареєстрованим користувачам та відвідувачам за зацікавленням нашим веб-проектом, активну життєву позицію, ініціативу та творчість у спільній роботі зі створення цього сайту! 

Чекаємо на нові ідеї та пропозицій щодо подальшого покращення, оптимізації роботи та змістовного наповнення http://slavmmc.at.ua!


Вебометрика – це наука, що вивчає кількісні характеристики Всесвітньої павутини. Вебометричні рейтинги в усьому світі сприймаються не як звичайне змагання між web-сайтами, а як потужний науково обґрунтований інструмент аналізу усіх аспектів реальної діяльності відповідних організацій.
Рейтинг орієнтований на оцінку присутності закладу в Інтернеті, рівень впливу публікацій закладу на світовий науковий прогрес, "популярність" веб-ресурсів закладу, довіру Інтернет-користувачів до нього. Така методологія оцінки ґрунтується на тезі про те, що до другої декади XXI ст. веб-простір став ключовим осередком активності наукових і навчальних установ, найважливішим чинником виконання всіх складових місії закладів освіти в сучасному суспільстві.

З повагою, колектив міського методичного центру

 Сайт: http://slavmmc.at.ua/

Переглядів: 520 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 4
0
4 svet@lana   [Матеріал]
Вітаємо! Нових звершень та успіхів!

0
3 Vika   [Матеріал]

1
2 katy   [Матеріал]
hands hands hands flower

3
1 Lora   [Матеріал]

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК