...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Червень » 6 » Успішне завершення навчання у тренінгах Мжнародного українсько-польського проекту "Лідери освітніх ініціатив".
9:46 AM
Успішне завершення навчання у тренінгах Мжнародного українсько-польського проекту "Лідери освітніх ініціатив".
 
    5 червня в приміщенні міського методичного центру відділу освіти відбулось заключне засідання учасників тренінгу "Лідери освітніх ініціатив". Навчання проведено міським методичним центром відділу освіти за підтримки Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів та програми Польської допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польщі. Координатор проекту, завідуюча міським методичним центром, Арина Старовойтова привітала учасників  тренінгу з отриманням сертифікатів. 

Дякуємо Вам, Арино Олександрівно, за приємне спілкування 

та ефективне інноваційне навчання!

Переглядів: 643 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 9
1
9 GusevaL   [Матеріал]
Катрина, в нашем детском саду в настоящее время сертификаты имеют два человека. Я, (заведующая детского сада) и воспитатель - методист Виктория Надточей. На фото Вы видите наши сертификаты. Мы занимались по 12-ти часовой программе тренинга. Остальные педагоги нашего детского сада получат сертификаты в 2013 году, так как они ещё не закончили своё обучение. Сейчас идёт обсуждение деталей дальнейшего обучения с областным координатором проекта КОИПОПК ( Киевский областной институт последипломного образования педагогических кадров, координаторы : кандидат педагогических наук Довгань Андрей Иванович и заведующая центром практической психологии и социальной работы института Петушкова Лариса Антоновна). Катрина, скажите пожалуйста, с какой целью Вы интересуетесь деталями участия в тренинге ? Мы очень довольны участием в тренинге и советуем Вам стать его участником. Прошу Вас зарегистрироваться на сайте и стать его постоянным пользователем!

1
8 Арина_Алекс_Стар   [Матеріал]
Шановна Катрино! Я координатор проекту "Лідери освітніх інціатив" у м.Славутичі. Сертифікати на даний момент отримали тільки учасники 12-годинного навчання - 19 осіб (директори та заступники директорів закладів освіти міста, практичні психологи та соціальні педагоги, методист методцентру, які були учасниками навчання протягом 2010-2012 н.р). Далі заплановано навчання для учасників від базового закладу проекту у місті Славутичі (ДНЗ № 6 "Крунк") - це 25 осіб. На 2012-2013 н.р. заплановано навчання у закладах, адміністратори яких брали участь у проекті (ЗОШ № 1, 2, 3, 4, ліцей, ДНЗ № 4, 5, 6, "ЦРД", Центр професійного розвитку) - це 31 педагог, які бради участь в навчаннях з елементами проекту "Лідери освітніх інціатив" (на приклад у міському семінарі "Навчання в дії", який відбувся 08.02.2011 року). Таким чином, особисто Вам ще не пізно приєднатися до проекту у 2012-2013, якщо Ви є працівником освіти міста Славутича. Деталі на сайті ММЦ на сторінці http://slavmmc.at.ua/index/lideri_osvitnikh_iniciativ/0-137. До речі, для повноцінного спілкування раджу Вам зареєструватися в системі ЮКОЗ і спілкуватися відкрито, а не анонімно. Дякую за зацікавлення проектом і запрошую на його форум http://slavmmc.at.ua/forum/14. Але він тільки для зареєстрованих користувачів сайту ММЦ. Якщи є запитаня, чекаємо на форумі ММЦ.

1
7 Катрина   [Матеріал]
Нет, я не являюся учасником тренинга. Хотя очень хотелося б побывать на етом тренинге.То уже получили сертификаты, вы так и не ответили??

1
6 GusevaL   [Матеріал]
Катрина, Вы участник тренинга?

1
5 катрина   [Матеріал]
Уже все получили сертификаты??

2
4 GusevaL   [Матеріал]
http://slavmmc.at.ua/ Это адрес сайта ММЦ.
Катрина, у нас на сайте, слева, в разделе "Нашi друзi ", есть Славутицький міський методичний центр. Кликните на ссылку. На сайте ММЦ, на главной страничке, есть НОВОСТЬ об этом, она сегодняшняя. Там найдёте ответы на все Ваши вопросы. И сможете задать дополнительные, если они у Вас возникнут. heart

2
3 катрина   [Матеріал]
а где можно почитать на сайте ммц???

2
1 катрина   [Матеріал]
А хто отримав ці сертифікати?

1
2 Vika   [Матеріал]
Сертифікати отримають 75 осіб. Серед них: 7 керівників закладів освіти, 7 заступників директорів загальноосвітніх шкіл, 4 вихователя-методиста дошкільних закладів, 1 методист міського методичного центру - сертифікати вже отримали. А решта - 25 педагогічних працівників ДНЗ № 6 "Крунк" (базового навчального закладу проекту у м.Славутичі), 31 педагог з різних закладів освіти міста сертифiкати отримають пізніше. Докладніше на сайті ММЦ.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК