...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 26 » Пряма мова. Підготовка до установчого засідання міського методичного об’єднання "Управлінський діалог".
4:11 PM
Пряма мова. Підготовка до установчого засідання міського методичного об’єднання "Управлінський діалог".

  Підготовка методичного об’єднання для керівних кадрів дошкільних закладів – справа не тільки дуже серйозна, а й повинна бути дуже приємною. Головне - це не формальний підхід. Науково-методичну проблему міського методичного об’єднання, яку нам доведеться вирішувати в наступні два роки, на сьогодні є найсучаснішою та інноваційною. Звучить вона так: «Ефективне використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного навчального закладу».

 

  Оскільки команда нашого закладу брала участь в кількох інноваційних інтерактивних проектах в Інтернеті, пов’язаних з інформаційно-комунікаційними технологіями в освітній діяльності, і стала їх переможцем, то ми маємо неабиякий досвід і знаємо з чого починати і чим закінчувати справу. Це просто - крок за кроком до перемоги. Зараз про приємне. 

 Коли до вас в заклад приходять ваші колеги, це завжди іспит, який бажано скласти на відмінно. Сподіваємось, нам це вдалось. В підготовці до заходу брав участь майже увесь колектив. Оскільки засідання відбулось напередодні професійного свята, то, звичайно ж, було святково оформлено залу засідань. Ділова частина зустрічі відбулась в приміщенні Smart room, а чай-пауза в приміщенні методичного кабінету.

 Надаємо фото з дизайну та декору приміщень, зробленого власноруч членами команди. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Щиро дякуємо: завідуючій ММЦ Старовойтовій А.О., методисту з дошкільного виховання ММЦ Терещенко  І.А.,  працівникам закладу - Надточей В.О., Скоробогатій В.С., Лотоцькій Л.В., Прокопенко В.М., Щербі Н.М., Шевченко С.М., Юдицькій Г.В., Лутченко Н.А., Підгайній Л.М., Щербак Н.М., Климочкиній К.В., Семендяй Н.М., Трухан В.П., Кокорєвій Л.В., Ведмідь Н.М., Акименко І.І., Волокитіній Л.В., Ніщименко Л.В., Гриб О.М., Доброті Н.Г., Кожем’яко Г.Б., Черниченко Н.М., Цветковій В. О., Вороньковій М.М., Заїка В.К., Мойсієнко Н.В., Пилеко Н.В., Саченок З.М., Тищенко В.А., Крижанівській Т.М.

 
Переглядів: 463 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК