...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Жовтень » 14 » Увага конкурс! Інформація для вихователів старших груп та батьків п’ятирічок.
4:35 PM
Увага конкурс! Інформація для вихователів старших груп та батьків п’ятирічок.
 
Шановні учасники конкурсу! Просимо подати роботи до 20 жовтня в методичний кабінет закладу. З метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, організації змістовного дозвілля школярів і молоді з 10 по 23 жовтня 2013 року відділом освіти спільно з Славутицьким відділенням дорожньої автоінспекції проводиться конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». 

Організатори Конкурсу привертають увагу суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ.

Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 5 до 17 років включно.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) та фотографія за трьома віковими категоріями:

перша категорія – автори робіт віком від 5 до 9 років;

друга категорія – автори робіт віком від 10 до 13 років;

третя категорія – автори робіт віком від 14 до 17 років.


Малюнки подаються на Конкурс у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2.

Твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) подаються на Конкурс у довільній формі.

Фотографії подаються на Конкурс у довільній формі. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або у додатку до роботи) необхідно зазначити: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання автора; найменування навчального закладу, контактний телефон його керівника.

Шановні учасники конкурсу! Просимо подати роботи до 20 жовтня в методичний кабінет закладу.
Бажаємо учасникам Конкурсу творчого натхнення та перемоги!
Переглядів: 387 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
0
1 natalija   [Матеріал]
smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК