...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Липень » 18 » В Україні триває проект по збору коштів на створення книг для сліпих дітей
11:28 PM
В Україні триває проект по збору коштів на створення книг для сліпих дітей
 
Завдання проекту - зібрати достатньо коштів, щоб надрукувати мінімум 4200 примірників книг шрифтом Брайля на пластикових сторінках для дітей з порушенням зору. Вартість виробництва одного примірника такої книги становить понад 400 грн.     

Вже минув місяць як Національна Асамблея інвалідів України (НАІУ) та Українська Асоціація видавців періодичної преси (УАВПП) підписали Меморандум про реалізацію спільного всеукраїнського благодійного проекту «Читати на рівних»

Соціально відповідальні члени УАВПП розмістили на сторінках своїх видань рекламні матеріали для залучення коштів на випуск мінімум 4200 тактильних книг шрифтом Брайля, які будуть передані спеціалізованим установам. Соціальну кампанію планується завершити до закінчення цього року.

Креативним і комунікаційним партнером ініціативи НАІУ виступає група агентств TalanGroup.

«Якщо підсумувати всі тиражі видань, які входять до складу УАВПП, то вийде 14 млн примірників. Ми хочемо по максимуму використовувати рекламний потенціал друкованого ресурсу, щоб дійсно читати могли всі, в тому числі сліпі та слабозорі діти», - наголосив генеральний директор УАВПП Олексій Погорєлов.

На даному етапі проект «Читати на рівних» погодилося підтримати 31 видавниче об'єднання, серед «Український Медіа Холдинг» і «Бурда-Україна».

За неофіційними даними в Україні зареєстровано понад 100 тис. дітей з вкрай слабким зором, з них понад 1 тис. - тотально незрячих. Для них одним з найважливіших засобів знайомства з літературою служать тактильні книги шрифтом Брайля, яких у нашій країні катастрофічно не вистачає.

Школи для незрячих дітей забезпечені навчальною літературою в середньому на 15%, в кращому разі на 42% від існуючої потреби. При цьому потреба слабозорих і повністю незрячих людей в книгах істотно перевищує аналогічну потребу звичайних українців: за даними Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. Н. Островського зрячий українець у середньому освоює 12 книжок на рік, а читач спеціалізованої бібліотеки для сліпих - 50.

Джерело: Фокус
Переглядів: 394 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК