...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Червень » 27 » Важливо! Прес-центр Укрзалізниці повідомляє про Правила перевезення дітей залізничним транспортом України.
11:38 AM
Важливо! Прес-центр Укрзалізниці повідомляє про Правила перевезення дітей залізничним транспортом України.

  Укрзалізниця нагадує пасажирам, які планують подорожувати з дитиною до 14 років, про необхідність мати оригінал документа, що підтверджує вік дитини.

  Як повідомляє прес-центр Укрзалізниці, пасажир, який перевозить дитину до 14 років, повинен мати оригінал документа, що підтверджує її вік. Про це йдеться у пп. 2.28, 2.29 «Правил перевезнь пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України». Зокрема, у п. 2.28. зазначено, що «діти до 14 років допускаються до перевезення в пасажирських поїздах тільки в супроводі дорослих», а у п.2.29. сказано, що «пасажир, який перевозить дитину до 14 років, повинен мати оригінал документа, який підтверджує вік дитини, і надавати його особам, які контролюють, під час посадки в поїзд та на шляху прямування».

  Придбати дитячий квиток дозволяється на підставі копії документа, що підтверджує вік дитини. Діти до 6 років мандрують безплатно, але якщо разом з дорослим пасажиром їдуть двоє і більше дітей, то право безкоштовного проїзду має лише один. А для решти необхідно придбати квитки, на які діє знижка 75 % від вартості квитка дорослого пасажира.

  Провідник повинен перевірити наявність проїзних документів та інших супровідних, у тому числі і наявність оригіналу документа, який підтверджує вік дитини, найперше при посадці пасажирів у поїзд.

Переглядів: 914 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК