...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2014 » Січень » 10 » Онлайн голосування в рамках ММО «Управлінський діалог». Все виховання дітей має бути позначене мистецтвом.
5:37 PM
Онлайн голосування в рамках ММО «Управлінський діалог». Все виховання дітей має бути позначене мистецтвом.
 
ТОП-НОВИНА ВІД ДНЗ № 8 "ТЕРЕМОК".
У ДНЗ № 8 «Теремок» 23.10.2012 року під керівництвом вихователя вищої категорії Харченко С. В. відбулося засідання міського методичного об’єднання «Фантазії образотворчості». На засіданні були присутні педагоги дошкільних навчальних закладів міста та Центру реабілітації дітей-інвалідів, методист міського методичного центру Терещенко І. А.


Тема  засідання: «Техніка квілінг – один із сучасних художніх засобів аплікації та конструювання з паперу», основними завданнями якого є розширення теоретичних знань та практичного досвіду педагогів з питань інноваційних технологій в образотворчій діяльності; зацікавлення слухачів художніми можливостями техніки квілінг у вихованні та розвитку дошкільників.


Засідання пройшло під гаслом Софії Русової: «Все виховання дітей має бути позначене мистецтвом». Присутні переглянули інтегроване заняття з дітьми від 4 до 5 років з художньо-практичної діяльності з використанням техніки квілінг та ознайомлення з навколишнім світом на тему: «Відкриті серця». Діти показали високий рівень знань, умінь і навичок з техніки квілінг. Заняття носило виховний характер, сприяло моральному, родинному, громадському вихованню.


Вихователь ДНЗ № 5 Селезньова Л. Ф. підготувала презентацію на тему: «Паперова філігрань – сучасний, доступний вид мистецтва для дошкільнят», яка була проведена з використанням ІКТ.

Присутні педагоги практично вправлялись в прийомах і навичках роботи з папером за технікою квілінг. Вихователь Харченко С. В. показала   прийоми виготовлення базових елементів даної техніки.  Педагоги Центру реабілітації дітей-інвалідів Скрибка В. М. та Присяжна В. І. провели майстер-клас з навчання присутніх створенню  об’ємної поробки «квітучої кулі», якою потім вдало доповнили композицію «Дерево бажань».

 

Переглядів: 728 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.4/10
Всього коментарів: 161 2 »
1
16 Инна   [Матеріал]
Такие мастер классы дают уникальную возможность как взрослым так и детям проявить свои творческие возможности.

1
15 Dobrota   [Матеріал]
Заняття чудове, педагог неперевершений майстер своєї справи!!!

1
14 katy   [Матеріал]
Дуже цікава,неповторна та захоплююча техніка.Успіхів,наснаги та творчих звершень усім слухачам методичного об'єднання "Фантазії образотворчості"!

2
13 Miralissa   [Матеріал]
Дякую Вам, Світлана Володимирівна за Ваш творчий підхід, цікаві знахідки, доброзичлеве відношення до оточуючих. Ви справжній майстер своєї справи, людина з великим серцем. Завдяки Вам, ми, члени МО "Фантазії образотворчості" завжди одержуємо позитив, гарний настрій, нові знання. Всього Вам найкращого!

4
12 Natali   [Матеріал]
Гарні світлини!
Видно, що і дітям, і дорослим цікаво.

4
11 Лариса   [Матеріал]
Я со своими детьми обязательно буду мастерить поделки по технологии квилинга.

4
10 OksanaB   [Матеріал]
Все, что новое, то всегда интересное, как для детей так и для взрослых.  biggrin

3
9 alize   [Матеріал]
Дiти з великим захопленням працюють, а це головне у нашiй професiї!!!!

4
8 GusevaL   [Матеріал]
К такому мероприятию нужно готовиться заранее. Для взрослых - это творческая уникальная работа и возможность показать свои профессиональные способности своим коллегам, поделиться мастерством, а для детей это ещё один праздник, где можно получить удовольствие, новые знания, умения и навыки. Эта новость будет иметь успех по вышеперечисленным причинам, а еще и потому, что участники ММО, педагоги из других детских садов, смогут увидеть себя на фото во время работы. Остановись мгновенье, ты прекрасно!

2
7 natalka   [Матеріал]
Світлана Володимирівна - творчий, талановитий, відповідальний педагог, всі свої знання і вміння з безмежною любов'ю передає вихованцям, тому і вони в неї творчі і талановиті.

1-10 11-16
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК