...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 16 » Відбувся 20-й ювілейний Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2013»
11:25 AM
Відбувся 20-й ювілейний Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2013»
 
З 12 по 15 вересня 2013 року у Славутичі під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка А.Й. відбувся 20-й ювілейний Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2013». На виконання Соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича та в рамках відзначення в Україні у 2013 році Року дитячої творчості головною ідеєю цьогорічного фестивалю став салоган «Творчість кожного – дорога в майбутнє», а незмінний девіз фестивалю «Хочу бачити світ щасливим!» якнайкраще ілюструє зміст цієї визначної події для всіх учасників заходу.

В рамках роботи фестивалю відбулися: екскурсія до ДСП «ЧАЕС» та міста Прип’ять; посвята у депутати Молодіжної ради «Майбутнє Славутича» та знайомство самоврядних молодіжних організацій-учасниць фестивалю; прес-конференції з міським головою, оргкомітетом фестивалю, керівництвом ДСП «ЧАЕС» та координаторами міжнародних проектів; майстер-класи від голів журі та відомих журналістів; спортивне шоу на кінноспортивній базі Славутича; фестиваль серед шкільних команд «Кубок Славутича» з КВК»; шоу-програма для молоді «Міс Золота Осінь». 

«Дай руку мені, друже» - під такою назвою суботнім ранком відбулося традиційне кольорове братання учасників фестивалю за участі заступника голови Київської обласної державної адміністрації Т.Л.Подашевської. Тетяна Леонідівна взяла участь у відкритті фестивалю на Центральному майдані міста, нагородила кращих та постійних його учасників та передала вітання від голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка А.Й. У суботу також відбулися й конкурс-гра серед самоврядних шкільних організацій «Як стати мером» та майстер-клас від міського голови Славутича, президента «Клубу мерів», доктора економічних наук, професора - В.П.Удовиченко.

За сприянням Партії регіонів відбулися святкові концерти творчих колективів –учасників фестивалю та молодих зірок української естради Марічки Яремчук та гурту «ДІОфільми». 

В неділю, 15 вересня відбулося офіційне закриття та нагородження переможців фестивалю. До побачення, ЗОСя-2013! Ласкаво просимо, ЗОСя-2014!

Детальніше на сайті slavmmc.at.ua
Переглядів: 422 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК