...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2011 » Листопад » 28 » Відбувся майстер-клас. Екскурс крізь століття... з ХVIII в ХХІ
4:12 PM
Відбувся майстер-клас. Екскурс крізь століття... з ХVIII в ХХІ
  24 листопада в залі засідань Міського методичного центру відбувся майстер-клас з теми: Ознайомлення з паперовим мистецтвом виготовлення виробів в стилі «Tunnel book».
 
 Від імені колективу вітаємо методиста нашого дошкільного закладу з  відкриттям майстер-класу для педагогів дошкільних закладів! Участь в заході дозволила учасникам усвідомити себе активним суб’єктом творчості та отримати емоційно-ціннісне ставлення до власного рукотворного світу. 
         
 
  Користуючись нагодою висловлюємо щиру подяку завідуючій ММЦ Старовойтовій Арині Олександрівні організатору і автору ідеї впровадження в роботу дошкільних закладів цього інноваційного організаційно-педагогічного заходу.
 
 
  Педагогу необхідно постійно вчитись, вчитись один в одного. Найкращим збудником для цього може стати взаємообмін професійним досвідом. Використання в практичній педагогіці технологічної парадигми розвитку професіоналізму (здатності педагога гранично точно ставити освітньо-виховні задачи, логічно, послідовно, найбільш оптимальним шляхом вирішувати їх та ін.) і є завдання майстер-класу.
 

  В.Сухомлинський стверджував: "Стає майстром педагогічної праці швидше за все той, хто відчув у собі дослідника". Детальніше з планом-конспектом майстер-класу ви зможете ознайомитись в розділі "Методична робота".

Л.Д.Гусєва, завідуюча ДНЗ.

Переглядів: 613 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
1
1 Яна Іванова   [Матеріал]
КЛАСС!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК