...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Вересень » 21 » Вихователь групи "Вінні-пух" Зінаїда Фітісова. -Відправитися вранці в садок без капризів - це тільки половина справи! Соціальна адаптація.
6:01 PM
Вихователь групи "Вінні-пух" Зінаїда Фітісова. -Відправитися вранці в садок без капризів - це тільки половина справи! Соціальна адаптація.
 
 
 
  Відправитися вранці в садок без капризів - це тільки половина справи, важливо ще подбати про соціальну адаптацію в дитячому садку. Ви ж хочете, щоб у дитини не було проблем з адаптацією у дорослому житті? Тому - читаємо далі!  
  Насамперед відповімо на запитання: «Що таке соціальна адаптація в дитячому садку?». По суті, це те, наскільки добре у дитини виходить влитися в дитячий колектив і знайти в ньому своє місце. Розглянемо кілька важливих моментів, які допоможуть їй в цьому. Отже ...

 

  Навчіться бачити в ній особистість. Батькам слід усвідомити, що дитина - це не частина мами, або тата. Це інша людина, яка багато в чому не схожа на вас.

 

  Учіть дитину самостійності. Пам'ятаєте фразу «ініціатива карається»? Так ось, настав час її спростувати та заохочувати ініціативність і самостійність дитини. Природньо, якщо це не призводить до неприємних наслідків. Для початку радимо прочитати: як навчити дитину самостійно їсти.

 

 Поясніть дитині, як поводитися у конфліктних ситуаціях. Дитячі сварки неминучі і малюк повинен бути до них готовий. Він повинен усвідомлювати, що не всі його дії можуть сподобатися оточуючим, і не виключені конфлікти, в яких свою правоту потрібно вміти відстояти. І ваше завдання зараз - навчити дитину захищатися.
  Більше справ робіть разом. Причому бажано навіть не вдвох, а втрьох або вчотирьох. Це відноситься до прогулянок, ігор, прибирання і ще сотні різних справ. Подібне проведення часу значно прискорить соціальну адаптацію в дитячому садку, адже малюк прийде туди з досвідом роботи в команді.

 

  Не лякайте дитину садком! Навпаки, потрібно говорити про нього тільки позитивно, тим більше що користь дитячого садка досить велика і, особливо, в плані соціальної адаптації.
  І останнє. Групи можуть бути переповнені. Ви, можливо, зіткнетеся з тим, що дитина може захворіти в дитячому садку. Незважаючи на все це, соціальна адаптація в дитячому садку дуже важлива. Вона дає малюкові унікальну можливість шукати своє місце в колективі і вчитися будувати стосунки з однолітками. А це головне!

Фото вихователя групи "Вінні-пух" Зінаїди Фітісової.

Переглядів: 526 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК