...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Березень » 19 » Вітаємо! Ми в фіналі обласного конкурсу-захисту Web-сайтів закладів освіти. Презентація та захист завтра!
10:49 AM
Вітаємо! Ми в фіналі обласного конкурсу-захисту Web-сайтів закладів освіти. Презентація та захист завтра!
 
      З метою популяризації можливостей і розширення мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційно-навчального середовища освітньої системи, Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів був організований конкурс-захист Web-сайтів закладів освіти, в якому ми взяли участь.
  Завданнями конкурсу є: створення і розвиток Інтернет середовища навчальних закладів освітньої системи міста, використання ресурсів Інтернет середовища в управлінській діяльності керівників освітніх установ і навчальних закладів, науково-методичній роботі, навчально-виховному процесі, роботі з батьківською громадкістю, а також формування і розвиток інформаційно-технологічних компетенцій керівників освітніх установ, педагогічних працівників та батьків.
  Під час участі в конкурсі всі педагогічні працівники нашого закладу зробили великий крок в освоєнні можливостей ІКТ. Вагомим прикладом є те, що всі педагоги закладу є активними користувачами нашого Сайту, а про участь батьків свідчить зміст інформації новин сайту, батьківська сторінка та постійно зростаюча кількість батьків відвідувачів нашого сайту. Завдяки можливостям ІКТ і Сайту, педагогічний процес в закладі став дійсно відкритим. Активно працює форум.
  Вітаємо наших колег ДНЗ "Марите" та Центр професійного розвитку міста Славутича з виходом до фіналу!
  Завтра, з самого ранку ми, всі разом, їдемо на захист та презентацію своїх Web-сайтів до міста Біла Церква! Доречі, конкурсанти одержують оцінки за зміст інформації, яка публікується на сайті, за Web-дизайн сайту, за зручність користування сайтом. Побажайте нам успіху!
Переглядів: 696 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/14
Всього коментарів: 141 2 »
2
14 GusevaL   [Матеріал]

0
13 aramat   [Матеріал]
Шановна, Лариса Дмитрівна ,ви - особистість з великої літери, яка ніколи не зупиняється на досягнутому. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.То ж нехай у Вас все буде так, як Ви того бажаєте!Хай щастить!
flower heart

3
12 Zina   [Матеріал]
Вітаю всіх працівників "Крунка"та бажаю нашему сайту перемоги в конкурсі.
УРА...УРА...УРА!!!

3
11 Vasya   [Матеріал]
"Крунк" дійсно вартий перемоги!!! Такого гарного садочка більше нема ніде!

2
10 Tany   [Матеріал]
Наш сай для нас є найкращий і вже переможець, бо ми вже у фіналі!!!! hands

3
9 Лариса   [Матеріал]
Современное Интернет пространство является мощнейшим орудием успеха для организаций многих отраслей, в том числе и общеобразовательной системы. Желаю нашему сайту победы в конкурсе!!!!

2
8 LadyQ   [Матеріал]
Наполегливість, ентузіазм та жага до перемоги дають бажаний результат. Надіюсь, що наші перемоги на цьому не закінчаться. v

4
7 Natali   [Матеріал]
Ми всі надіємося тільки на перемогу, бо за такими сайтами, як наш, майбутнє освіти.

4
6 svetik   [Матеріал]
Без сумніву - перемога буде за нашим рідним "Крунком"!Успіху Вам!

3
5 Nura   [Матеріал]
У нас классный сайт!!!Очень интересный,удобный,познавательный.Надеемся на победу.Удачи,Лариса Дмитриевна, на конкурсе!

1-10 11-14
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК