...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 15 » Вплив лайки рівносильний радіаційному опроміненню в 10 – 40 тиc. рентген — рвуться ланцюжки ДНК, розпадаються хромосоми...
6:52 PM
Вплив лайки рівносильний радіаційному опроміненню в 10 – 40 тиc. рентген — рвуться ланцюжки ДНК, розпадаються хромосоми...

  Російський академік П. Гaряєв зробив важливе відкриття. Він довів, що лайливі слова шкодять здоров’ю людей.  
  Вплив лайки рівносильний радіаційному опроміненню в 10 – 40 тиc. рентген — рвуться ланцюжки ДНК, розпадаються хромосоми. Тобто, лайливі слова спричиняють мутації  аналогічні тим, що викликає радіація. Такими словами можна на лише ушкодити здоров’я,  спричинити хворобу, а й убити людину. І не тільки слова, а й лихі думки мають руйнівний вплив.
  На відміну від злості, що руйнує, добре слово, сказане з любов’ю - зцілює. Це ще oдин результат досліджень російського науковця, доведений експериментальним шляхом. Особливо позитивно впливає на організм молитва: виправляються вражені мутаціями молекули ДНК.
  Але найбільшу шкоду лайлива людина завдає собі та своїм нащадкам. Людські гeни чують думки і cлoвa, сприймають їх і фікcують у гeнeтичному коді. Лайки нeгaтивнo впливають нa гeнeтичний кoд, фікcуються у ньому, зокрема визначаючи погану спадковість.

Сайт:pedpresa.com

Переглядів: 723 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/8
Всього коментарів: 4
1
4 Tany   [Матеріал]
Так давайте же будем оптимистичны и верить , что в дальнейшем люди не будут ругаться, будут добрее!!! Как дважды два уже четыре, а будет ещё лучше.

1
3 Аня   [Матеріал]
Даже наукой доказано влияние греха.

2
2 svetik   [Матеріал]
Це,звичайно,жахливо!Треба всім взяти до уваги інформацію і стримувати себе у надзвичайних ситуаціях, думати не тільки про себе ,а і про своїх дітей.

2
1 Zina   [Матеріал]
К сожалению, добрые слова, слова благодарности, люди говорят реже, чем ругательства.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК