...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Квітень » 5 » Всеукраїнська благодійна акція «На зустріч мрії»
10:46 PM
Всеукраїнська благодійна акція «На зустріч мрії»
 
З 10 березня до 31 травня 2013 року проводиться Всеукраїнська благодійна акція «На зустріч мрії» з метою збору коштів для відкриття реабілітаційного центру «Будинок казки» для дітей з онкологічними захворюваннями. Просимо підтримати проект Благодійного фонду «Сильні духом» та сприяти проведенню благодійної акції у закладах освіти міста Славутича. Детальніше про проведення Всеукраїнської благодійно акції "Назустріч мрії"

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України інформує керівників навчальних закладів про проведення Міжнародним благодійним фондом допомоги дітям, які долають рак та розсіяний склероз «Сильні духом» Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії» та подає наступне звернення:

Стан здоров'я дітей в Україні залишається одним із найактуальніших питань. Особливу тривогу викликає кількість дітей з онкологічними захворюваннями (1% від загальної кількості хворих людей в Україні) – близько 1600 дітей віком від 0 до 18 років щорічно. Смертність серед онкологічно хворих дітей складає 7 осіб із 10. Однією з причин високої смертності онкохворих дітей в Україні є відсутність відповідної реабілітації.

У зв'язку з цим виникає гостра потреба в реабілітаційних центрах, заходах, здатних доповнити медико-соціальну допомогу, надати психологічний, педагогічний та інший супровід пацієнтам даної категорії. Цю роботу успішно здійснює протягом двох років в м.Києві дитячий реабілітаційний Міні-Центр «Казковий Світ», в якому безкоштовно проходять реабілітацію онкохворі діти. Позитивні результати отримали вже більше 500 онкохворих дітей завдяки сучасним психотерапевтичним методикам і технологіям.

Потребу на реабілітацію має велика кількість онкохворих дітей України, яку не в змозі у своєму невеликому приміщенні здійснювати Міні-Центр. Його відвідують діти, які знаходяться на лікуванні в лікарні «ОХМАТДИТ», центрах СНІДу, онкологічних, неврологічних та педіатричних відділеннях різних медичних установ та які вже пройшли лікування. В Центрі діти за допомогою спеціальних психотерапевтичних методик, через гру, різноманітних казкових персонажів, клоунів, декорацій, уяву налаштовуються на одужання, включаються в позитивну казкову програму здоров'я, забувають про свою хворобу.

І мало хто може виміряти ціну посмішки на обличчі й дзвінкий сміх онкологічно хворої дитини. І рідко кому з нас приходить думка про те, що з втратою життєрадісності втрачається й здоров'я. Реабілітація повертає їх в здорове, щасливе дитинство.

З метою створення системи реабілітації та виконання Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій по реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (5.03.2009 року №1065-VI), згідно якому (п.І Охорона здоров'я та формування здорового способу життя дітей) передбачено створення безпечного і сприятливого середовища для розвитку дитини, збереження її здоров'я і життя; створення системи надання дітям психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних, інформаційних й інших послуг, просимо

підтримати проект Благодійного фонду «Сильні духом» та сприяти проведенню благодійної акції «Назустріч мрії» з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.

Проект «Назустріч мрії» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію, і його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки» а саме придбання земельної ділянки 5,5 Га та будівництва дитячого реабілітаційного центру за адресою Чернігівська обл., Бобровицький р-н, с. Рокитне, провулок Княжий.

Благодійна акція пройде з 10 березня до 31 травня 2013 року. 

Під час проведення благодійної акції у позашкільних, шкільних та дошкільних дитячих закладах, кожному учаснику дарується «янгол-розмальовка», який він повинен розмалювати, передати свій гарний настрій на папір та подарувати тому, кому зараз погано (цим вчинком ми спонукаємо дітей на добрі справи). Також ми збираємо творчі роботи для проведення виставки-ярмарки «Янгол в твоєму житті», яка пройде в травні 2013 року. Зібрані кошті підуть на реалізацію благодійного проекту «Будинок казки».

Реабілітація дітей в центрі здійснюватиметься безкоштовно!!!

Зібрані кошти волонтерами благодійної акції «Назустріч мрії», або представником закладу (за відсутністю волонтера), перераховуються на р/р №26001307357 AT «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805, одержувач: Міжнародний Благодійний Фонд «Сильні духом», ЄДРПОУ 35488463, призначення платежу: Благодійний внесок від учбового закладу, область, район, місто.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.siladuha.org, по e-mail: siladuha.org@gmail.com або за тел. +38 (044) 360-02-45, (067) 340-18-33.

Успішна реалізація цього проекту дасть змогу в майбутньому відкрити подібні Центри реабілітації в кожному регіоні України, що сприятиме створенню оптимального функціонування цілісної системи щодо захисту прав дітей в Україні.

З надією на співпрацю, Президент Фонду Р.А. Кофман

Контактна інформація: Заставнюк Олена, методист центру, 2-41-25
 
Сайт: http://slavmmc.at.ua/
Переглядів: 47798 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
0
1 StevenRen   [Матеріал]
Пловцы сбились в кучу, стараясь постоянно держать акулу в поле зрения. Флора мимоходом коснулась плеча девушки, приблизилась к Аш, пощупала ей лоб. Ри джайна — город в юго-западной части Канады. Скорее всего, кроме общепринятых у него еще и свой набор пресуппозиций. И навел на нее автомат в целях дальнейшего устрашения. Примирившись, папа написал, что ей шестьдесят четыре года. правила благоустройства г.казани от 18.10.2006 . Он сутулился, хотя в такой одежде должен бы был расправить плечи и поднять голову. Приличные люди, кажется, уже отобедали, а многие подумывают о полднике. Вас же страшно любят в войсках, идеолог гребаный.
http://omehipjd.esy.es
http://redaxyc.esy.es
http://apyzyhc.meximas.com
http://yynyynf.96.lt
Под этой аркой, будто вырываясь из-под земных печей, плясали языки пламени. Прошел несколько запертых кладовых, библиотеку, столовый зал, и нигде не встретил ни одного человека. Марил потянулся к посоху: Одновременно было противно при виде того, как солдат брался доить, а ее дурень Петрок ему помогал. Больше никто не отважился высказать вслух свои пожелания. Тем не менее, с того времени, когда командиру Немецкого королевского полка был отдан приказ, прошло около часа, и г-н де Буйе велел сыну в третий раз отправиться в Стене и не возвращаться без полка. И понесет всей Руси традиции холопства, азиатчины. . Он незаметно выбрался из группы офицеров и приблизился к земляному валу. Одета она была в кожаный комбинезон и фуфайку с закатанными до локтей рукавами. Никто не собирается позволять ему не спускать с них глаз.
http://omilad.besaba.com
http://ehusag.bl.ee
http://hhofokot.96.lt
http://modupf.besaba.com

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК