...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Листопад » 4 » Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтв
8:45 PM
Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтв
 
Шановні колеги! Шановні завідувачі дошкільних навчальних закладів! На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 629 від 13 квітня 2011 року, Міністерство освіти і науки України оголошує проведення з 01 листопада 2013 року по 01 квітня 2014 року Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності (лист від 21.10.2013 №1/9-735). Метою Фестивалю є активізація творчого потенціалу дітей, виявлення і розвиток талановитих дітей дошкільного віку.

Фестиваль проводиться кожним дошкільним навчальним закладом за програмою, яка укладається з урахуванням специфіки їхньої діяльності, кадрового забезпечення, матеріальних умов, контингенту вихованців, інших чинників та затверджується керівником закладу. Програма передбачає охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації театралізованої діяльності.

Вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів узагальнюють матеріали про перебіг фестивалю в закладі: текстова інформація обсягом до 1 сторінки (загальна інформація про дошкільний навчальний заклад тощо), 3 фотографії (20х30) з підписами у друкованому та електронному вигляді (у форматі JPG, роздільною здатністю 1200х800) та відеозапис театралізованої діяльності дітей дошкільного віку (до 5 хвилин).

Дошкільний сектор міського методичного центру узагальнює матеріали про перебіг фестивалю в місті та обирає з них один найкращий, який буде розміщено на офіційному сайті міського методичного центру відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Зазначені матеріали надсилати до дошкільного сектору міського методичного центру не пізніше 28 лютого 2014 року на електронну адресу: mmc.tereshencko@yandex.ua (з поміткою «Фестиваль дитячого театрального мистецтва»).

Контактна особа:

Терещенко Ірина Анатоліївна, методист із дошкільної освіти міського методичного центру, р. т. 2-41-25

Переглядів: 1621 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
0
1 svet@lana   [Матеріал]
«Волшебный мир – театр»

Театра мир откроет нам свои кулисы,

И мы увидим чудеса и сказки.

Там Буратино, кот Базилио, Алиса

Легко меняются герои, маски.Волшебный мир игры и приключений,

Любой малыш здесь хочет побывать.

Вдруг превратится в Золушку иль в принца,

И всем свои таланты показать.Театр, словно чародей, волшебник,

Своею палочкой волшебной проведя,

И вот ребёнок, скромный и застенчивый,

Сегодня вдруг играет короля.Пусть детство будет словно сказка,

Пусть чудеса творятся каждый миг,

И мир вокруг пусть добрым станет ласковым,

Добро над злом опять пусть победит!

Автор: Григорьева Татьяна Юрьевна,

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК