...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 17 » Вітаємо колектив групи "Барвінок! Малюнок Каті Світлицької на головній фотографії конкурсних новин сайту Міністерства oсвіти!
6:52 PM
Вітаємо колектив групи "Барвінок! Малюнок Каті Світлицької на головній фотографії конкурсних новин сайту Міністерства oсвіти!
 
   
 
  Нагадуємо, що у травні 2012 року вперше в Україні Міністерство освіти і науки, молоді та спорту разом з освітнім порталом ПедПРЕСА та за участю творчих спілок (Фалькович Г.А.), провідних дитячих поетів і митців оголошено Всеукраїнський фестиваль поезії для найменших митців та професійних майстрів римованого слова, адресованого дітям!

  Протягом чотирьох місяців на електронну скриньку фестивалю надійшло понад 500 листів! Це були й індивідуальні заявки, і групові. Свої вірші на конкурс надсилали не тільки вже визнані дитячі поети, а й ті, хто вперше представляє свою творчу роботу на широкий загал.

  Запрошуємо учасників Фестивалю взяти участь у святкуванні заключного етапу, що відбудеться 24 жовтня 2012 року з 9.30 до 13.00 у Київському міському будинку учителя, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 57. Під час проведення заключного етапу буде проведено виставку дитячих робіт – ілюстрацій до віршів,  ярмарку-виставку дитячої літератури, урочистості щодо нагородження лауреатів Фестивалю  тощо.

  Учасників конкурсу в номінації «Кращий дитячий малюнок (ілюстрації) до віршів» просимо до 23 жовтня 2012 року надіслати для організації виставки оригінали своїх робіт на поштову адресу Міністерства: 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10 (каб. 212).  Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії! Сайт: http://www.mon.gov.ua/ua/

  Коментар для відвідувачів нашого сайту: Ось цей милий будиночок - це малюночок Каті!

Переглядів: 1812 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.6/10
Всього коментарів: 7
2
7 Miralisa   [Матеріал]
Вітаємо талановиту дівчинку Катерину, творчого педагога Наталію Михайлівну та весь дитячий колектив групи "Барвінок".Не зупиняйтесь на досягнутому! bye bye

2
6 LadyQ   [Матеріал]
Всім спасибі за підтримку! love

2
5 nina   [Матеріал]
Вітаю Катю, Наталію Михайлівну, Тамару Дмитрівну.Подальших успіхів Вам!

2
4 Тарас   [Матеріал]
Дякуємо за привітання!Особливо вихователям!Тамарі Дмитрівні та Наталії Михайлівні!Батьки Катерини.Тарас і Анастасія.

2
3 natalija   [Матеріал]
Вітаю Катюшу і вихователів bye

2
2 Аня   [Матеріал]
Вітаємо Катеринку та її батьків з досягненням, а вихователів з такою обдарованою вихованкою!Подальших успіхів!

2
1 LadyQ   [Матеріал]
Це ілюстрація до твору Т.Г.Шевченка "Садок вишневий біля хати". Малювала Катруся, але задум колективний - під час роботи діти зібралися біля Каті і давали поради, що ще можна намалювати: "Це ж весна, то пташок треба, що до нас повертаються!", "Катю, ти хрущів не забудь намалювати!" Дуже хвилювалися, чи встигне лист з оригіналом малюнка дійти вчасно. Отже це дуже приємна новина!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК