...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Вересень » 18 » Щоденник завідуючої. Сьогодні майже офіційною промовою. Вітаємо! Приміщення груп отримали сертифікати якості.
4:01 PM
Щоденник завідуючої. Сьогодні майже офіційною промовою. Вітаємо! Приміщення груп отримали сертифікати якості.
 
  Сьогодні, під час загальних зборів колективу, усі групи отримали сертифікати  підготовки приміщень груп до навчального року з присвоєнням відповідного рівня якості. Вітаємо колективи груп "Вінні-Пух" (вихователі Шевченко С.М., Фітісова З.В., помічник вихователя Кожем’яко Г.Б.), "Барвінок" (вихователі Вишневецька Т.Д., Щербак Н.М., помічник вихователя Мойсієнко Н.В.), "Ягідка" (вихователі Рольська О.В., Климочкина К.В., помічник вихователя Кужель М.С.), "Дзвіночки" (вихователі Ведмідь  Н.М., Кокорєва Л.В., помічник вихователя Тищенко В.А.) - в них якість на "П’ять зірок", а у решти груп "Чотири зірки". Комісія цього року була дуже-дуже прискіплива, але це цілком зрозуміло, до складу комісії увійшли найвпливовіші працівники закладу. На фото: голова комісії, завгосп закладу Скоробогата В.С., вручає сертифікати якості працівникам груп.
Під час загальних зборів було затверджено Правила внутрішнього розпорядку, графіки роботи персоналу, роботи комісій і дорадчих органів управління закладом. Працівники ознайомились з наказами по ДНЗ, звітом про роботу комісії з охорони праці, про готовність ДНЗ до навчального року та підготовку до осінньо-зимового періоду. Під час зборів, з допомогою мультимедійной дошки , нам вдалось звершити віртуальний тур у садки Ізраїлю, щоб дізнатися, як вони підготувалися до навчального року. Ну а найцікавішей була віртуальна подорож на сайт "ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ   РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ  ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ "Мій улюблений дитсадок-2012" , де ми змогли познайомитися з дитячими садками учасниками відкритого фотоконкурсу. Чекайте нас, ми скоро будемо з вами!

Переглядів: 523 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/11
Всього коментарів: 7
0
7 Аня   [Матеріал]
Вітаю всіх з отриманням сертифікатів.Але це тільки підтвердження тому, що Ви найкращі.

0
6 katy   [Матеріал]
Вітаю переможців!!!Так тримати,ви найкращі!!! respect flower flower flower

2
5 Tany   [Матеріал]
Само слово награда уже приятное! biggrin Поздравляю всех!

3
4 Арина_Алекс_Стар   [Матеріал]
Вітаю усіх, але "Барвінок" особливо!!! А в Ізраїлі мабуть зараз тепло?!...

3
3 svet@lana   [Матеріал]
Вітаємо! Вітаємо!

2
2 aramat   [Матеріал]
Приємно отримувати нагороди. Адже, справді старалися! hands

3
1 Lora   [Матеріал]
Приятно получать "5 звезд", но всегда есть к чему стремиться tongue

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК