...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2011 » Листопад » 18 » В центрі уваги. Заняття гуртка "Старт"
2:09 PM
В центрі уваги. Заняття гуртка "Старт"
  ДНЗ № 6 «Крунк» протягом вже багатьох років працює над проблемою зміцнення здоров'я дітей та залучання їх до здорового способу життя. Навчально-виховний процес побудований таким чином, щоб передбачувати поглиблену роботу в режимі інновацій, тобто вводити ряд нових методів фізкультурно-оздоровчої роботи.
$IMAGE3$
  У дошкільному закладі функціонує стаціонарний басейн. Стіни, підлога, ванна басейну облицьована саяно-шушенським і кубинським мармуром. Відомо, що водні процедури є дуже сильним за гартувальним засобом. Плавання сприяє покращенню обміну речовин, апетиту, зміцненню сну, збільшує стійкість нервової системи, тренує дихальну та серцево-судинну системи, зміцнює м’язи, формує правильну поставу. Систематичні заняття плаванням покращують фізичний розвиток дітей зміцнюють їхній організм.
   З успіхом проходять заняття спортивного гуртка «Старт» під керівництвом інструктора з фізкультури, спеціаліста І кваліфікаційної категорії, Савченко Світлани Юріївни. Діти з задоволенням відвідують заняття гуртка, в рамках якого підвищують рівень спортивних якостей з плавання, оволодівають вправами силової гімнастики. Заняття гуртка не лише корисні, а й цікаві. Від цих занять отримують емоційну насолоду як виконавці, так і глядачі. Адже розуміємо – усі за гартувальні процедури будуть ефективними лише на тлі позитивних емоцій.
 
Переглядів: 898 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 3
1
3 svet@lana   [Матеріал]
svet@lana
Дуже рада, що заняття плавання викликають позитивні емоції у дітей.

2
2 гость   [Матеріал]
спасибо светлана юрьевна за занятия беби в восторге от вас и бассейна

3
1 Lora   [Матеріал]

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК