...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 26 » До уваги педагогів! Запущено новий електронний продукт Видавничого дому МЦФЕР-Україна — портал освітян України «Педрада».
8:11 PM
До уваги педагогів! Запущено новий електронний продукт Видавничого дому МЦФЕР-Україна — портал освітян України «Педрада».
 
  Запущено новий електронний продукт Видавничого дому МЦФЕР-Україна— портал освітян України «Педрада»!

  Портал «Педрада» — проект напряму «МЦФЕР:Освіта», відомого своїми виданнями та продуктами для освітян:

 Мета проекту — об’єднати всіх педагогів України на спільному інтернет-майданчику для обговорення та конструктивного розв’язання освітянських проблем і допомоги у виконанні щоденних робочих завдань.

  На порталі Ви маєте можливості читати новини освіти, активно обговорювати їх на форумі та спільно вирішувати важливі для вас питання, знайомитися з професійними виданнями та визнаними фахівцями задля підвищення вашого професіоналізму.

  На форумі разом із Вами та Вашими колегами спілкуватимуться редактори та експерти наших професійних видань, тому Ви маєте можливість напряму звертатися з запитаннями та ділитися міркуваннями з компетентними у Ваших професійних питаннях співрозмовниками.


  Ласкаво просимо на портал!! ІНФОРМАЦІЯ з сайту "Все для керівника дошкільного закладу" Адреса сайту:pudzmcfr.blogspot.com

Переглядів: 1043 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
0
1 Natali   [Матеріал]
ok ok ok

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК