...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Грудень » 10 » Завтра у Києві відкриють перший енергоефективний дитячий садочок.
7:49 PM
Завтра у Києві відкриють перший енергоефективний дитячий садочок.

  Утеплений, енергоекономний дошкільний навчальний заклад №573 незабаром прийматиме столичних малят.

 11 грудня у Оболонському районі столиці відкриють перший у Києві енергоефективний дошкільний навчальний заклад. Участь у відкритті візьмуть голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, директор місії USAID в Україні, Республіці Білорусь та Республіці Молдова Джед Бартон, директор ТОВ «ДТЕК» Максим Тімченко.

 «Термосанація дитячих садочків – це стратегічно важливий проект для Києва. Ця програма дозволить не лише гарантувати комфортні умови виховання для наших дітей, але й дозволить суттєво економити кошти на енергоресурсах. Сьогодні наше завдання – модернізувати за таким принципом усі дошкільні установи міста. Переконаний, що з часом ця практика має бути поширеною і на інші бюджетні установи Києва», – зазначив Олександр Попов.

 У рамках реалізації проекту в будівлі ДНЗ №573 здійснено ряд енергоефективних заходів: утеплення даху та зовнішніх стін, заміна вікон і дверей, модернізація внутрішньої системи опалення будівлі, реконструкція системи освітлення, впровадження дистанційної системи автоматичного збору даних про енергоспоживання тощо.

 «USAID через свій проект «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» підтримує енергоефективність у галузі теплопостачання як на національному, так і на місцевому рівнях для забезпечення кращої якості, ефективності та надійності послуг з теплопостачання. Цей дитячий садок є добрим прикладом того, як заходи з підвищення енергоефективності надають дітям та їхнім вихователям необхідний комфорт за нижчих витрат», – підкреслив Джед Бартон, директор місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові.

 Одразу після огляду зовнішнього стану приміщення відбудеться круглий стіл, під час якого фахівці обговорять тему: «Енергоефективність столиці: глибока модернізація приміщень у бюджетних установах».

 В обговоренні візьмуть участь: голова КМДА Олександр Попов, перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, директор комунального підприємства «ГВП» Анатолій Козленко, директор місії USAID Джед Бартон, директор ТОВ «ДТЕК» Максим Тімченко.

 Нагадаємо, пілотний проект з комплексної термосанації дитячого садка реалізований у Києві завдяки підписаному Меморандуму про взаєморозуміння між КМДА, проектом USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» та ТОВ «ДТЕК»
Сайт: http://www.mon.gov.ua

Переглядів: 503 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
1
1 Lora   [Матеріал]
Как хочется и нам попасть в этот проект biggrin

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК