...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Грудень » 19 » Збереження здоров’я дітей дошкільного віку. Інтернет-конференція.
5:28 AM
Збереження здоров’я дітей дошкільного віку. Інтернет-конференція.
 
 18 грудня відбулася в режимі он-лайн міжнародна інтернет-конференція з питань упровадження технологій, спрямованих на збереження здоров’я дітей дошкільного віку. Ініціатор заходу – Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України. В інтернет-конференції взяли участь заступник міністра Борис Жебровський, представники МОНмолодьспорту й фахівці з інших держав – членів СНД (а саме Росії та Білорусі).

  «Що є головним в освіті? В освіті головною є не освіта. В освіті головною є наука про те, як бути здоровим. І здоровою, передусім, повинна бути краща частина людства, найбільш людяна частина людства – діти. Причому діти у той період, коли все формується – тобто, дошкільнята», – наголосив Борис Жебровський у вступному слові.

  Зібрання спрямовано на широку популяризацію досвіду роботи з питань упровадження технологій  збереження здоров’я дітей дошкільного віку, та на виконання пункту 6.3 Плану заходів щодо виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року. З української сторони участь в інтернет-конференції беруть також фахівці з дошкільної освіти і з регіонів – Донецької, Дніпропетровської, Запорізької й Чернігівської областей.

Вмикайте тут: http://pedpresa.com/video/

Переглядів: 510 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК