...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Серпень » 28 » Сьогодня здобутками та планами на майбутнє ділилися освітяни на підсумковій Колегії Міністерства освіти і науки України (ВІДЕО).
2:33 PM
Сьогодня здобутками та планами на майбутнє ділилися освітяни на підсумковій Колегії Міністерства освіти і науки України (ВІДЕО).
 
Здобутками та планами на майбутнє ділилися освітяни на підсумковій Колегії Міністерства освіти і науки України. Обговорювали підготовку закладів до навчального року, реформу української школи, інклюзивну освіту, підручники й комп’ютери для п’ятикласників, які цього року, окрім інформатики, вивчатимуть і другу іноземну.
У регіонах підтверджують: ремонти завершили, підручники отримали, санвузли утеплили.

У МОН переконують – стандарти, як і освіта, мають іти у ногу з часом. Наприклад, має бути найсучасніший портативний кабінет фізики, який представили на виставці під час засідання Колегії.

А ще на виставці свої газети і фахові журнали представило видавництво «Педагогічна преса». Загалом – 19 найменувань для вчителів-предметників. Зокрема: «Освіта України», «Інформаційний збірник та коментарі МОН», «Українська мова й література в сучасній школі», «Всесвітня література в школах України».

Детальніше тут
Переглядів: 392 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
0
1 Vika   [Матеріал]

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК