...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Червень » 19 » Знайомтесь! У нас в гостях Медведок Лілія, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри тифлопедагогіки НДПУ ім. Драгоманова.
8:59 AM
Знайомтесь! У нас в гостях Медведок Лілія, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри тифлопедагогіки НДПУ ім. Драгоманова.

 Коло наукових інтересів Лілії Григорівні зосереджено на питаннях розвитку теорії і практики навчання та виховання осіб з порушеннями зору, історії писемності сліпих, соціальної тифлопсихології. Нею створена аудиторія-музей, присвячена науково-педагогічній спадщині тифлолога О.М.Щербини.


 

  Л.Г.Медведок надає консультативну допомогу дітям з порушеннями зору, проводить індивідуальні корекційні заняття з дітьми та профілактичні бесіди з батьками цих дітей.

 

  Л.Г.Медведок – член Європейської організації ICEVI, яка займається науково-практичними питаннями з розвитку та життєдіяльності осіб з порушеннями зору, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація тифлопедагогів України».

 

  Автор понад 30-ти наукових та науково-методичних публікацій. Член редколегії інформаційного бюлетеня «Теорія і практика тифлопедагогіки».


 Під час повторного візиту (перший раз вона була в 2002 році), Лілія Григорівна дала високу оцінку діяльністі тифлонаправлення нашого закладу.

На фото:  Медведок Лілія Григорівна та Старовойтова Арина Олександрівна, завідуюча міським методичним центром відділу освіти.

Переглядів: 649 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК