...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Червень » 19 » Зустріч міського голови з працівниками закладу та мешканцями Славутича.
5:13 PM
Зустріч міського голови з працівниками закладу та мешканцями Славутича.


  Сьогодні, в приміщенні музичної зали закладу, міський голова Удовиченко Володимир Петрович зустрівся з колективом закладу та мешканцями Єреванського кварталу - Романенко Надією Михайлівною, Прошею Надією Михайлівною, Боровець Валентиною Михайлівною, яким були вручені ювілейні медалі з нагоди 25 річчя Славутича.  

  Колектив закладу отримав подяку міського голови за підтримку іміджу міста Славутича. В цій подяці були такі зворушливі слова: 

  Українське місто Славутич святкує своє перше 25-річчя. У його долі, витканій із мрій і надій, тривог і пошуків, духовних і трудових досягнень, - тисячі незабутніх подій та фактів. Ініціативою, натхненням, творчістю, навтомною працею Ви вписали свою життєву сторінку в славний літопис Славутича - міста міжнародної співпраці, інтернаціональної історії та сьогодення. Щира вдячність, низький уклін Вам! Незгасної енегрії, бадьорості та оптимізму на довгі роки!

  З повагою та найкращими побажаннями міський голова Славутича, член Конгресу місцевих і регіональних влад Європи, президент ВГО "Клуб мерів", доктор економічних наук, професор, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Володимир Удовиченко.
  Подяку міського голови за підтримку іміджу міста Славутича також отримали маленькі вихованці "Крунка".


  Дякуємо Вам, Володимире Петровичу, за довіру та надану честь мати можливість підтримувати імідж Славутича!

Переглядів: 503 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК