...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Січень » 24 » ЗВЕРНЕННЯ команди авторів сайту http://slavmmc.at.ua/ до користувачів.
6:39 PM
ЗВЕРНЕННЯ команди авторів сайту http://slavmmc.at.ua/ до користувачів.

  Шановні колеги! Щоб зробити наш сайт живим та цікавим, ми уважно ставимось до Ваших інформаційних запитів. На прохання педагогів-практиків був створений розділ "Конспекти", який нараховує сотні варіантів авторських розробок та презентацій до них у програмі PowerPoint. Успішно працює нова сторінка сайту "Запрошуємо на урок".  

З приємністю нагадуємо, що у  http://slavmmc.at.ua/ з"явилися сайти-супутники "Словесники Славутича" та "Блог психологів закладів освіти Славутича".
Рекомендуємо Вам також відвідати й сайти, створені вчителями Славутича. Успішно працює персональний сайт вчителя світової літератури, російської мови та художньої культури Світлани Леонідівни Турчиної "Література та мистецтво". Ось як пише пані Світлана про власний веб-сайт: "За роки роботи у школі у меня з'явилася скарбничка, на мій погляд, цікавого матеріалу, котрим хочеться поділитися. Це конспекти уроків, презентації, завдання для перевірки знань з російської мови, світової літератури та художньої культури, банк відеоматеріалів, які я демонструю своїм учням на уроках для кращого засвоєння знань, сценарії позакласних заходів. У "Методичній скарбничці" також можна знайти матеріали для роботи методичного об'єднання учителів. Буду щаслива, якщо зможу комусь допомогти. Усі конспекти уроків, сценарії заходів, завдання для контролю знань на сайті авторські. Давайте зробимо освіту якіснішою! Можливо Вам і стане у пригоді цей сайт.
Цікавим проектом є блог Бізнес-клубу для ініціативної, креативної, ризикованої учнівської молоді в рамках реалізації українсько-польського проекту "Шкільна академія підприємництва". Керівник клубу - вчитель економіки Славутицького ліцею Проценко Інна Вікторівна. 
Радимо Вам також завітати на сторінку нашого сайту "Бібліотечні працівники". Ви зможете з неї перейти до новостворених сайтів шкільних бібліотек Славутича. 
Складовими науково-методичної роботи міського методичного центру є формування та поповнення інформаційно-ресурсних електронних банків даних (медіатека ППД, каталоги виставок, форум «Запрошуємо на урок» тощо). Вони розміщені на цьому сайті та забезпечують рівний доступ освітян міста до різноманітної інформації. Завітайте до розділів "Компетентний методист" , "Методичне портфоліо" , "Рекомендаційні списки джерел інформації", "Видавнича діяльність центру" .

Вже 30.01.2013 року під час засідання науково-методичної ради буде презентований новий веб-проект! 

Команда авторів інтернет-проекту http://slavmmc.at.ua/ упевнена, що неповторна атмосфера сайту, актуальний зміст і максимум практичної корисності є головним у його роботі

Переглядів: 457 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК