...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Червень » 18 » Звернення міського голови Славутича Володимира Удовиченко та настоятеля Свято-Іллінського храму протоієрея Іоанна до мешканців Славутича.
8:10 PM
Звернення міського голови Славутича Володимира Удовиченко та настоятеля Свято-Іллінського храму протоієрея Іоанна до мешканців Славутича.

Шановна громадо, дорогі Славутичани, брати і сестри!

  25 років зростає наше прекрасне місто, як символ відродження і надії. Воно, як птах фенікс, повстало після страшної біди, яка не змогла перемогти людські бажання і сподівання.

  Страшна Чорнобильська катастрофа забрала життя і здоров’я багатьох людей, але не змогла забрати віру. Люди, які будували Славутич - різної національності, різної культури, об’єднались вірою – вірою в перемогу, вірою в силу Духа, вірою в щасливе майбутнє.

  Ми розбудовуємо наше місто, народжуємо все нові і нові традиції з метою створення достойних, добротних та комфортних умов життя для кожного славутичанина.

  Не мало часу пройшло від народження ідеї до реалізації проекту монументально-художньої скульптури Білий Ангел Славутича. В основі композиції Білий Ангел, покриваючи своїми крилами все наше місто, опускається на купола храму, як символ благословення для всіх нас.

  Основа духовності – це любов, а в основі любові – наша жертовність. Якщо ми стараємося будувати будинки і прикрашати їх, щоб вони були затишні та красиві, то чому ж ми не зможемо прикрасити те, що є основою нашого життя на майбутнє, на вічність.

  Сьогодні ми наблизились до завершення будівництва Свято-Іллінського храму – нашої духовної скарбниці, яка, без сумніву, буде об’єднувати усі покоління славутичан, утверджуючи моральні та християнські цінності - духовність, людяність, віру, надію і любов.

  Ми низько вклоняємось і дякуємо тим, хто своїм натхненням, старанною працею і молитвами допомагає спорудженню храму.

  Вельмишановні дорогі славутичани! У нас є унікальна можливість, знову об’єднавшись разом, показати до чого приводить віра і добре серце, продемонструвати, що ми не лише збудували прекрасне місто, але ще й будуємо храми наших душ.

  Закликаємо всіх долучитися до завершення будівництва храму і надати посильну допомогу від щирості своєї душі, вложити свою часточку в справу духовного відродження не тільки сьогодення, а й майбутнього.

  Шлях до Храму - тернистий, але під силу нам його пройти!

З шаною та повагою

 

міський голова Славутича Володимир Удовиченко 

настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Іоанн

Інформація з сайту http://slavboard.com.ua

Переглядів: 471 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 1
0
1 LadyQ   [Матеріал]
Дуже красивий проект храму, виглядає сучасно і незвично, урочисто та піднесено. По завершенні будівництва стане архітектурною прикрасою міста.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК