...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Жовтень » 1 » Звернення Президента України з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
2:56 PM
Звернення Президента України з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
 
Шановні співвітчизники!
 
Сьогодні в Україні, як і в інших державах світу, вшановують представників старшого покоління.

Наші ветерани пройшли важкі випробування голодом та нестатками, вистояли у часи воєнного лихоліття, здобули Велику Перемогу, здолали розруху, відбудувавши міста і села.

Вони - гордість і слава країни.

Реалізація у нинішньому році соціальних ініціатив та програм вже дала змогу підвищити пенсії мільйонам людей похилого віку, інвалідам війни та учасникам бойових дій, грошові допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, страхові виплати потерпілим на виробництві. Також удосконалено порядок отримання житлових субсидій та забезпечення санаторно-курортним лікуванням наших заслужених громадян.

Влада й надалі буде проводити послідовну політику щодо підвищення стандартів життя представників старшого покоління. Це наш святий обов'язок.

Як Президент України я підтримуватиму всі ініціативи, спрямовані на покращення добробуту людей похилого віку, забезпечення належної уваги до них у суспільстві.
 
Дорогі ветерани!
 
Висловлюю вам глибоку вдячність за ратний і трудовий подвиг в ім'я рідної землі, за нелегку повсякденну працю задля майбутнього прийдешніх поколінь.

Міцного вам здоров'я та благополуччя. Нехай мир, злагода та достаток завжди панують у ваших родинах.

Віктор ЯНУКОВИЧ 

Інформація з сайту president.gov.ua
Переглядів: 328 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК